LOGISTIKA ( doprava )

 

Pokud si u nás objednáte zboží, máte několik variant dopravy. Můžete si odebrat a odvézt zboží sami nebo využít naší dopravu, v případě zásilkového prodeje využíváme služeb spedičních společností.

 

Distribuce zboží a poplatky za distribuci

U plošných materiálů a hran nabízíme odvoz zboží přímo na vaši provozovnu. Chcete-li využít nižších paušálních poplatků, poplatků za rozvoz plošných materiálů, informujte se na příslušné provozovně nebo na portále Démos24Plus v sekci „Podmínky“ na den rozvozové trasy k vaší provozovně a na ceny za dopravu. Nábytkové kování a hrany z Centrálního skladu Ostrava odcházejí formou zásilky při objednávce v určité výši ZDARMA. Na aktuální podmínky a ceny za zásilky se můžete informovat na portále Démos24Plus nebo na Zákaznickém centru.

Volání před doporučením u dodávek plošných materiálů z provozoven

Řidiči smluvních dopravců informují zákazníka o termínu předpokládaného příjezdu k vykládce, nejpozději před odjezdem z nakládky.

Systém převozů (centrální sklady)

2x týdně zásobujeme z centrálních skladů naše regionální sklady tak, aby Vám byla dostupná kompletní šíře nabídky plošných materiálů. Díky centralizaci zásob jsme schopni stále rozšiřovat nabídku produktů tak, aby i ti nejnáročnější zákazníci byli spokojeni.

Servis – dodávky do 24 hodin

Dodací termín je 24 hodin (resp. do druhého pracovního dne), pokud vaši objednávku obdržíme do 13:00 hodin (pro nábytkové kování a hrany)* zásilkový prodej do 12:00 hodin (pro plošné materiály)* zásilkový prodej * garantujeme pouze u obvyklých množství zboží, které vedeme skladem.
 

Jistota „S“ zboží

Garantujeme vám uvedené dodací termíny u zboží ze zásilkového prodeje (24hodin, resp. do druhého pracovního dne). Pokud se výjimečně stane, že zásoby u tohoto zboží jsou nedostatečné pro vykrytí vaší objednávky (při objednání obvyklého množství), tak vám zboží doručíme v nejbližším možném terminu a poštovné v tomto případě hradíme za vás.


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016