SLUŽBY

Společnost Demos trade, a.s., kromě poskytování kvalitního velkoprodejního servisu a pestré nabídky zahraničních trendových novinek pro bytové architekty a designery, provádí řadu servisních služeb pro své odběratele např.: online prodej ( Portál 24) přes internet, poradenství , včetně vzdělávacích programů, podporu prodeje, partnerské bonusové programy, vlastní dopravu, včetně zásilkového servisu, řezání a olepování dílců... atd. Přehled a charakter služeb je uveden níže na stránce.


PLATBA
KARTOU

NOVINKA - Platební karty na pobočkách

Na takto označených provozovnách lze nakoupit zboží i prostřednictvím platební karty, kdy lze využít i funkci bezkontaktního placení
ONLINE PRODEJ

ON-LINE PRODEJ

Připravili jsme pro Vás, naše zákazníky na míru šitý Demos24Plus, kde je možno 24 hodin denně, bez ohledu na svátky a víkendy zadávat a sledovat své objednávky. Při splnění pravidel objednávky a pokud to technické podmínky dovolí, doručíme zboží do 24 hodin ( v pracovní dny ) od objednání. Jsou Vám k dispozici ceníky s Vašimi partnerskými slevami, přehled o skladové dostupnosti zboží, můžete provádět cenové kalkulace Vašich zakázek,... atd. Více o výhodách Vašeho zákaznického portálu naleznete zde nebo se zaregistrujte na ONLINE PRODEJ a vše si vyzkoušejte. 
Více zde...


PODPORA ZÁKAZNÍKŮM

PODPORA ZÁKAZNÍKŮM

Podpora Vám, našim zákazníkům v sobě zahrnuje nejméně 13 položek, od našich stránek www.demos.cz a Demos24Plus (ONLINE PRODEJ), přes produktové a obchodní manažery, zákaznické centrum a zákaznický servis na pobočkách, včetně vzorkoven materiálů, seminářů, vzorkovníkú, katalogů, exklusivních produktů, certifikátů, montážních návodů.... atd. Pro Váš růst neváhejte využít naší obchodní a sortimentní podporu uvedenou níže. Urychlíte, zpřesníte svou práci a budete stále zákazníkovi rovnocenným partnerem.
Více zde...

BONUSY
BONUSY

Pro každého našeho zákazníka je jsme připravili bohatý bonusový program. 
Více zde...
LOGISTIKA
LOGISTIKA
(DOPRAVA)

Pokud si u nás objednáte zboží, máte několik variant dopravy. Můžete si odebrat a odvézt zboží sami nebo využít naší dopravu, v případě zásilkového prodeje využíváme služeb spedičních společností. 
Více zde...

VZORKOVNA

V České republice má v současné době Demos trade, a.s. celkem 12 provozoven. Všechny jsou vybaveny základními vzorkovníky, výstavkami a dalšími prostředky na podporu prodeje, které usnadňují objednávání sortimentu. Dle možností provozoven rozlišujeme 2 typy vzorkoven. 
Více zde...NÁŘEZOVÁ
CENTRA

Na některých našich provozovnách provádíme zákazníkům u nás zakoupeného plošného (deskového) materiálu přepravní řezy , řezy na míru dle přání zákazníka ( stáhněte si nářezový plán ), olepení hranou, případně i CNC obrábění. Novinkou v nabídce je služba plošné lisování deskových materiálů (lamináty, dekorativní folie a dýhy na vybrané nosiče). 
Více zde...
Ostatní služby - info
OSTATNÍ
SLUŽBY

V této sekci naleznete další ze služeb, jenž naši zákazníci hojně využívají. Více zde... 

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016