Vše pro výrobu nábytku
Vše pro výrobu nábytku
 

Seznamte se s produkty Hettich - díl 4.

Mohlo by vás zajímat

29.01.2018

Pět tipů pro moderní kuchyni

Přinášíme vám trendy, které budou dominovat kuchyním v roce 2018. Vyhrává praktičnost, trvanlivost a elegance. Do popředí se dostává skandinávský industriální styl na vyvážení uspořádaných čistých kuchyňských linek. Tento styl je nositelem zdánlivého chaosu a syrovosti. Skvěle sem zapadnou moderní kompaktní desky, trvanlivé a elegantní.
15.01.2018

Vyrobte si s dětmi ptačí budku

Děti mají rády zvířátka, domácí i divoké. Jednou z cest, jak vztah dětí k přírodě a zvířátkům prohloubit, je děti k přírodě přiblížit. Například tím, že budete krmit ptáčky během zimy v zahradě nebo na stromě proti balkónu vašeho bytu.
24.10.2017

Seznamte se s produkty Hettich - díl 5.

Začínajícím trendem ve výrobě nábytku jsou dvířka z tenkých nebo netypických materiálů (dekorativních laminátů, umělého kamene, kompaktních desek).
05.09.2017

Koupelna pod širým nebem

Koupelna je prostor, který je často pro designéra malou výzvou. Na rozdíl od ostatních místností, které jsou velké, prostorné, je koupelna malá a někdy i v rámci domu a bytu podceňována. S netypickou výzvou se Jasna Opavská poprala v případě rekonstrukce domu, v němž se koupelna dostala do podkroví.