TRUHLÁŘSKÉ ŘEZIVO

Na provozovně v Praze držíme na stavu širokou zásobu řeziva evropských dřevin. Z listnatých např. Buk, Dub, Jasan, Javor, Ořech, Akát, Lípa, Olše, Topol, z jehličnatých pak Smrk, Borovice, Modřín.

Truhlářské řezivo je základní surovinou pro výrobu spárovky, která se dále používá k výrobě nábytku z masivu, jako jsou např. skříně, stoly, židle, postele, dveře, okna, schody, hudební nástroje… atd. Nejčastěji jsou užívány dřeviny: borovice, smrk, modřín, dub, buk, buk pařený, jasan, javor, ořech, ořech pařený, olše, třešeň … atd. Protože dbáme na vysokou kvalitu služeb, nabízíme zákazníkovi truhlářské řezivo vysušené, což zaručuje, že se řezivo nekroutí a dále výrazně nesesychá. Jen u tlouštěk nad 55 mm může být vlhkost řeziva až 13-16% a to z důvodu zabránění vnitřního rozpraskání dřeva při sušení. Tato vlhkost řeziva je zapsána na kartě. Např.: RE-DUB EVR. (60;62;65) "A/B" 2+ m (v15%). Firma Démos Trade a.s. neručí za vlhkost řeziva mimo svůj sklad.
Truhlářské řezivoOdborný specialista na truhlářské řezivo vždy kvalifikovaně poradí a pečlivě s Vámi vybere optimální typ truhlářského řeziva, dle Vašeho záměru užití. Vybrané truhlářské řezivo lze na přání dopravit na požadované místo dopravou spol. Demos trade a.s.

Truhlářské řezivo námi dodávané nese značku kvality FSC (Forest Stewardship Council). Lesní certifikace je v podstatě obdobou již dobře zavedené certifikace ekologického zemědělství a označování produktů ekologického zemědělství - bioproduktů. V těchto lesích probíhá každoročně monitoring sledující vývoj lesních porostů. Pravidelně se vyhodnocují prováděné lesnické zásahy s důrazem na minimalizaci užívání chemických látek, s cílem zlepšit lesní hospodaření a zvýšit lesní biodiverzitu…..

Řezivo je tříděno dle Rakouských norem

Truhlářské řezivo třída "A"

Prakticky čisté truhlářské řezivo s minimálním počtem vad. Při výskytu těchto vad jsou vždy odečteny. Vždy se měří pouze levá strana fošny nebo prkna. Vhodné na výrobu lišt, nákližků nebo švarten.

Truhlářské řezivo třída I

Nejběžnější a nejvíce prodávané truhlářské řezivo. Znovu měřena pouze levá strana. Dovolujeme záběhy jádra např. u buku nebo olše. V omezené míře menší suky. Všechny tyto vady jsou ovšem odečteny. Vhodné na výrobu nábytku, schodů nebo oken či dveří.

Konsignační listy k truhlářskému řezivu

Ke každému paketu řeziva dodáme konsignační list s přesným vymezením šířky a délky dodávaného zboží.I cílem spol.Demos trade a.s. je chovat se k našemu životnímu prostředí zodpovědně, o čemž hovoří nejenom důraz na kvalitu a původ prodávaných materiálů, ale i nakládání s odpadem, který je pečlivě tříděn a zákazníkům je následně nabízena bezplatná možnost odebrání odpadu z materiálů zakoupených ve spol. Demos trade a.s.

 


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016