TERASY REHAU RELAZZO

Inovativní terasový systém RELAZZO je vyráběn z vysoce hodnotného WPC (Wood–Polymer–Composite), materiálu RAU–WOOD, který vyvinula firma REHAU.

terasy relazoo - rehau

VLASTNOSTI REHAU RELAZZO

Pojí v sobě přirozenost dřeva, využívá zbytkové dřevo z evropské produkce, s výhodami moderních polymerů. Vysoká kvalita, rozměrová stálost, odolnost vůči povětrnostním podmínkám, nenáročná údržba a dlouhá životnost, jako i žádné trhliny a třísky jsou jen některé z řady vynikajících vlastností. Pomocí široké palety barev, dvou povrchových úprav, tří provedení prken a dvou šířek, vzhledově i dotykově srovnatelný s pravým dřevem, Vám umožní vytvoření individuálního vzhledu bez omezení.

PROFILY REHAU RELAZZO

relazoo-profily



RELLAZO classic

Elegantní terasové prkno dodáváme v klasické šířce 140 mm v obou povrchových úpravách – vroubkovaný i rýhovaný.








RELLAZO pro

RELAZZO pro Vám nabízí díky větší šířce 194 mm výhodu rychlejší pokládky s menším počtem spár. I toto prkno dodáváme v obou povrchových úpravách.








RELLAZO edge

Toto prkno je určené především pro řešení okrajů a schodnic, jako i specifických tvar vaší terasy. RELAZZO edge je dodáváno o šířce 140 mm a díky plnosti profilů jej můžete uříznout do libovolného tvaru







Další příslušenství:

  • PODKLADOVÉ PROFILY
  • MONTÁŽNÍ SPONY
  • KONCOVKY
  • HRANY A TĚSNÍCÍ PROFILY, SVĚTLA

 

Přednosti terasového systému od společnosti REHAU:

BARVY, KTERÉ NEVYBLEDNOU - Prkna RELAZZO jsou odolné vůči UV–záření. Barevný odstín zůstane zachován dlouhá léta a nevytváří se barevné odchylky. Přirozená patina dřeva se vytvoří již krátce po pokládce. 

  • Ambra jemné / hrubé drážkování
  • Ametista jemné / hrubé drážkování
  • Sasso jemné / hrubé drážkování
  • Terra jemné / hrubé drážkování
  • Ciottolo jemné / hrubé drážkování

relazzo - barvy a drážkování


DESIGN A PŘÍJEMNÝ POCIT
- Atraktivní a vysoce kvalitní povrchová úprava profilů, která umožňuje pohodlnou chůzi naboso, jako i neomezené možnosti pokládky ze strany tvaru a rozměrů nabízejí volnost při vytváření nejrůznějších designových a konstrukčních řešení.

STÁLÝ TVAR A BEZ TŘÍSEK - Terasový systém je vysoce stabilní i při vysokém vytížení a dlouhodobém zatížení bez závislosti na rozměru a designu. Zároveň nevyžaduje náročnou údržbu a je bez trhlin a třísek.

ODOLNÝ VŮČI MRAZU, TEPLU I VLHKOSTI -  Materiál RAU–WOOD je plně odolný vůči povětrnostním vlivům i při dlouhodobém působení slunečních paprsků, vlhkosti nebo mrazu. Navíc si udržuje stabilní tvar a pevnost profilů, a proto jej lze využít i v bezprostřední blízkosti vodních ploch – bazénů i moří.

MINIMÁLNÍ NÁROKY NA ÚDRŽBU - Dlouhá životnost a minimální nároky na údržbu – trhliny a třísky jsou minulostí. Zapomeňte na aplikaci ochranných nátěrů, napouštění olejů a broušení. Jednoduché čištění pomocí zahradní hadice nebo max. jeden až dvakrát ročně tlakovou hadicí jsou dostačující. Plísně i rez nemají šanci.

VYSOCE EKOLOGICKÉ - Profily RELAZZO jsou plně recyklovatelné – jejich likvidace je velmi jednoduchá: prkna i spodní konstrukce lze pokládat za biomasu. Vzhledem k výrazně delší životnosti odpadají i dodatečná ošetření, a tím jsou z dlouhodobého hlediska výhodnější.



JAK NAPLÁNOVAT TERASU

Promyšlený systém, který umožní snadnou a rychlou pokládku zahradní terasy z prken RELAZZO. Podporou Vám je rozsáhlý servisní balíček na webu www.rehau.com, kde naleznete mimo jiné detailní informace k vlastnostem materiálu, online–konfigurátor, pomocí kterého vypočítáte při plánování, potřebné množství materiálu.

Zboží na portále 24 naleznete zde
Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016