PLOŠNÝ MATERIÁL/Umělý kámen/Rauvisio

RAUVISIO

 

Masivní, plně probarvený minerální materiál je zhotoven z jedné třetiny z akrylové pryskyřice a ze dvou třetin z hydroxidu hlinitého s barevnými pigmenty. Moderní akrylátový materiál je ideální pro náročná designová řešení přímo na míru, pro kuchyně, koupelny a jiné interiérové prostory.Možnosti použití

Cesta od nápadu k jejich provedení předpokládá, že budete mít k dispozici inovační materiály, které Vaši kreativitu neomezí, ale naopak jí poskytnou křídla.
Nechejte svoji fantazii volně plynout – využijte moderní řadu minerálních materiálů RAUVISIO mineral. Je ideální pro náročná řešení přímo na míru ve Vaší kuchyni, koupelně, v obchodních prostorách i na veletrzích nebo při budování interiérů.

Vlastnosti

RAUVISIO mineral je masivní, plně probarvený minerální materiál, který je tvořen z jedné třetiny akrylovou pryskyřicí a ze dvou třetin z hydroxidu hliníku s barevnými pigmenty. Pozitivní vlastnosti jednotlivých složek se zde spojily do mnohostranně využitelného materiálu vzhledově podobnému kameni, teplému a příjemnému na dotek, s vynikajícími vlastnostmi z hlediska jeho vlastního zpracování.

  • RAUVISIO mineral je tepelně tvarovatelný 
  • RAUVISIO mineral lze použít horizontálně i vertikálně 
  • RAUVISIO mineral je díky hladnému a povrchu bez pórů velmi hygienický a snadno udržovatelný 
  • RAUVISIO mineral odolný vůči UV záření 
  • RAUVISIO mineral odolný vůči běžným kyselinám a louhům používaným v domácnostech 
  • RAUVISIO mineral obnovitelný povrch: poškrábání se snadno vyleští, větší poškozená místa lze opravit tak, že nejsou téměř viditelná

 

Zboží na portále 24 naleznete zde

 

 

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016