SPÁROVKA MASIVNÍ DESKA

SpárovkaMasivní jednovrstvé desky, vyrobené slepením hranolků dřeva. Spárovky jsou průběžné (hranolek je jeden průběžný po celé délce spárovky) nebo napojované, které jsou vyrobeny z nekonečného vlysu (různé dlouhé hranolky jsou napojované do nekonečného vlysu).

SPÁROVKY JEHLIČNATÉ - smrk, borovice

Spárovky Smrkové a Borové dodáváme v průběžné variantě. Spárovky jsou určné k výrobě dětského nábytku, nábytku s přírodním designem a lze je použít pro různé konstrukční prvky.

SPÁROVKY LISTNATÉ - buk, dub

Spárovky jsou určené pro výrobu masivních dřevěných schodišť, masivního interiérového nábytku, ale i jako pracovní deska v kuchyni.

SPÁROVKY CIZOKRAJNÉ - hevea

Spárovky z Hevea jsou určené pro výrobu masivních dřevěných schodišť a masivního interiérového nábytku.

Vlastnosti spárovek - masivních lepených desek:

Spárovky jsou masivní dřevěné desky, které reagují změnou rozměrů a vlastností na změnu vlhkosti a teploty. Při správné aklimatizaci a užití v definovaných klimatických podmínkách (teplota v rozsahu 15–30 °C, při relativní vlhkosti vzduchu 35 % až 50 %) pak přináší příjemný pocit z užívání přírodního materiálu. Návod na aklimatizaci a použití spárovky

Doporučení:

Doporučujeme provést povrchovou úpravu z obou stran a to i na skrytých plochách, v případě, že je pouze jednostranně může dojít k rozdílnému příjmání vlhkosti, na který může tato deska reagovat prohnutím..

Použití spárovky:

Vhodné na výrobu nábytku, schodišt, pracovních ploch, dveří atd. Standartně lepeno lepidly D3 - pro použití ve vlhkém prostředí (ne exterier). Pro venkovní nábytek, okna, vchodové dveře je nutno požadovat lepení spárovky produkty D4 pro použití ve venkovním prostředí - povrchová úprava broušením - dále upravit vhodnými laky, vosky, oleji atd.

Druhy spárovek:

spárovka průběžná Průběžná nebo průb. – označuje spárovku napojovanou, někdy označovanou jako FIX, ...fixní tzn., že jednotlivé lamely jsou od šířky slepeny natupo a od délky lamela probíhá přes celou délku spárovky v jednom kuse.
spárovka napojovaná Napojovaná nebo napoj. – označuje spárovku napojovanou, někdy označovanou jako CINK, ...cinkovanou tzn., že jednotlivé lamely jsou spojeny od délky na ozubový spoj a od šířky jsou slepeny natupo.

druhy spárovek demos

 

 
Zboží na portále 24 naleznete zde

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016