KUCHYŇSKÉ PRACOVNÍ DESKY KRONOSPAN

Návod ( konfigurátor dekorů ) : Vyberte si kolekci nebo dekor jaký se Vám líbí, zvětšete si jej, hledejte i podle kódu nebo názvu. Přejete si znát dostupnost, strukturu, povrchy …
a další ? - klikněte na tlačítko 24 online prodej pod vybraným dekorem
.

Pracovní desky Kronospan (postformingové)

v tloušťce 28 mm a 38 mm jsou dřevotřískové desky E1 povrchově upravené odolným HPL laminátem. Jsou vhodné pro použití v interiéru, jako kuchyňské desky, pulty nebo stolové desky. V nabídce firmy Démos trade, a.s. je v současné době 10 skladových dekorů a mnoho dalších jsme schopni zajistit dle přání a potřeb zákazníků na objednávku.

V nabídce pracovních desek společnosti Kronospan Jihlava mají všichni zákazníci velké možnosti výběru z mnoha dekorů s různými povrchovými strukturami v matném či lesklém provedení. Najdou zde dekory dokonale imitující dřeviny, kameninu nebo dekory abstraktního charakteru. Kromě samotných pracovních desek a okenních parapetů najdou zákazníci v naší kolekci i nabídku kompletního příslušenství, které je nutné k funkčnímu a detailnímu zakončení.

Využíváme moderní technologie a to z nás činí silného a výkonného partnera. Jelikož jsme rozšířili možnosti našich služeb, můžeme nabídnout svým zákazníkům individuální řešení podle jejich přání.

Odolnost pracovních desek Kronospan:

 • Teplota – pracovní desky jsou odolné vůči teplotám do 180° C krátkodobě (případné vyšší teploty způsobí změnu barvy, případně lesku).
 • Vlhkost – pracovní desky jsou na povrchu odolné vůči styku s vodou, ale je třeba zajistit, aby voda nepronikla k nosiči desky zejména v místě spojů a ve výřezech pro spotřebiče, nebo dřezy. Pro spojování PD doporučujeme použít speciální PU lepidlo Helmipur SH 100.
 • Poškrábání – postformingové pracovní desky se vyznačují velkou odolností, ale nejsou nezničitelné! Je nutné pro krájení používat kuchyňské prkénko.

Údržba a čištění pracovních desek Kronospan

Pro zachování vzhledu a povrchových vlastností laminátových povrchů* KRONOSPAN je nutné dodržet níže uvedená doporučení. Laminátové dřevotřískové desky KRONOSPAN podléhají vysokým kvalitativním požadavkům firmy KRONOSPAN a splňují platné normy. Lamináty prochází testy podle EN 438-2:2005. K údržbě laminátů není třeba používat speciální čisticí prostředky. Je však nutné vyvarovat se abrazivním čistidlům, voskům, bělidlům, nábytkovým prostředkům či prostředkům s obsahem kyselin či jejich solí, případně jiných specifických čističů.

Vychutnejte si rozmanitost naší nabídky dekorů a nechte se inspirovat.
Pracovní desky Kronospan

Proč kuchyňské pracovní desky Kronospan

 • Velký výběr dekorů, klasické až extravagantní - ať již imitace kamene, dřeva nebo dekory abstraktních charakteru
 • Široká nabídka povrchových struktur v matném či lesklém provedení 
 • Jednoduché čištění a snadná údržba 
 • U profilů L, U a E - zvýšená ochrana proti pronikání vlhkosti ze spodní strany 
 • Všechny základní materiály jsou vyráběny skupinou Kronospan, výroba pracovních desek proto není závislá na externích dodávkách komponentů. 
 • Kvalitní nosná deska odpovídá požadavkům podle normy EN 312 a emisní třídě E. 
 • Všechny HPL lamináty jsou vyráběny podle DIN EN 438 a testovány vlastní kontrolou. Dohled nad výrobou pracovních desek provádí státní zkušebna.

Servis ke kuchyňským pracovním deskám Kronospan

 • Všechy dekory pracovních desek v tloušťce 38 mm a vybrané dekory pracovních desek v tloušťce 28 mm je možné dodat za příplatek již od 1 ks 
 • Rychlé dodání 
 • Široký sortiment příslušenství 
 • Kvalita garantovaná tradiční výrobou a certifikací

formaty kronospan pracovni desky

Zboží na portále 24 naleznete zdeKONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016