PLOŠNÝ MATERIÁL/Kuchyňská dvířka/Trachea - MDF

NÁBYTKOVÁ DVÍŘKA TRACHEA, KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA TRACHEA

DVÍŘKA DĚLAJÍ NÁBYTEK!

Nábytková dvířka zásadním způsobem ovlivňují vzhled nábytku, ačkoli tvoří jen zlomek jeho celkové ceny. Dvířka Trachea jsou synonymem nejenom pro kvalitu, ale také rozmanitost výrobků. Proto si u nás můžete
vybrat z více než šedesáti tvarů frézování a osmdesáti dekorů fólií. V nabídce máme také dvířka Trachea Overface® zdobená libovolným grafickým motivem.

Ceník, katalogy, přehled produktů a další důležité informace o dvířkách TRACHEA naleznete ZDE, stejně tak i program pro objednávání dvířek Trachea

Možnosti dvířek Trachea:

FÓLIOVANÁ DVÍŘKA TRACHEA

Přes osm desítek dekorů fólií je rozděleno do charakteristických řad od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Většinu dekorů dřevin můžeme ještě povrchově upravit buď lakováním nebo patinací, čímž se možnosti výběru násobí. Fóliovaná dvířka nabízíme ve standardních a úchytkových tvarech. Rozšířením nabídky fóliovaných dvířek jsou dětské tvary a dekorativní panely.
  • PŘEHLED TVARŮ FRÉZOVÁNÍ Nábytková dvířka dávno přerostla kategorii „kuchyňská“. Širší užití klade mnohem větší požadavky na variabilitu, protože každý prostor má jiný styl a výraz. Naše škála tvarů frézování dvířek zahrnuje přes sedmdesát druhů, nás ale těší hlavně to, že postihuje všechny podstatné trendy – od tradičních a klasických až po moderní či přímo módní.
  • PŘEHLED FÓLIÍ Tím, co dělá dvířka dvířky, je především dekor fólie. U nás máte na výběr z více než osmdesáti druhů: od roky prověřených evergreenů po designové lahůdky. Škálu dekorů fólií každoročně obměňujeme a doplňujeme, abychom drželi krok s trendy nábytkového designu.

AKRYLÁTOVÁ DVÍŘKA

Akrylátová dvířka patří k trendům ve výrobě moderního nábytku. Ideální povrch, vysoký lesk a stálobarevnost – to jsou hlavní vlastnosti akrylátových dvířek. Nosná deska (dřevotřísková) je opatřena akrylátovou vrstvou z jedné nebo obou stran a doplněna ABS hranami (u vybraných dekorů navíc možnost 3D hran). Vedle stálobarevnosti patří k výhodám také vysoká odolnost proti vlhkosti a účinkům UV záření. Materiál je navíc značně odolný mechanicky. Pokud přesto dojde k poškození (poškrábání), lze jej snadno eliminovat opravnou sadou. Dvířka T.acrylic mohou být navíc doplněna aplikací dekorativního tisku Overface, jenž umožňuje aplikovat na dvířka Trachea libovolný grafický motiv.

TECHNOLOGIE OVERFACE

Nábytková dvířka Trachea Overface® představují revoluci v bydlení. Dekorativní potisk Overface® umožňuje aplikovat na dvířka libovolné grafické motivy, a každý kus se tak stává nezaměnitelným originálem. Vznikají stylové, designově atraktivní interiéry, které jsou přitom cenově snadno dostupné. Dát bydlení tvář podle svého přání je nyní docela snadné...

DODATEČNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA - LESK

Mnohé dekory dřevin lze dodatečně upravit lakováním. Lesklá úprava je neobvyklá a zajímavá, barevnost i textura přírodních dekorů se rozjasní, získají na hloubce a intenzitě. Docela „obyčejné“ dekory se stávají něčím novým a výjimečným.

DODATEČNÁ POVRCHOVÁ ÚPRAVA - PATINA

Zajímavou možností finální povrchové úpravy je tzv. „patinace“. Nová dvířka uměle získají vzhled nábytku „opotřebovaného“ věkem a užíváním. Díky tomu není problémem dosáhnout atmosféry anglického šlechtického sídla (patina RUSTIKAL), nebo vytvořit iluzi prosluněného letního bytu kdesi na Azurovém pobřeží (patina PROVENCE).

DĚTSKÝ PROGRAM

Dětský svět je pestrý a hravý. Proto jsme do programu pro nejmenší zařadili – kromě dětských motivů Trachea Overface® - také tvary frézování s dětskými motivy a řadu bezpečných úchytek z měkčené pryže.


Používané technologie při výrobě dvířek Trachea

Používaná technologická zařízení zajišťují hlavně následující uvedené a znázorněné činnosti směřující k vyrobení konečného produktu.
Pila Trachea Fréza Trachea Lis Trachea
Řezání dvířek Frézování dvířek Lisování dvířek


Používané materiály pří výrobě dvířek Trachea

Desky MDF

Síla desek je 18 nebo 30 mm, která je dána tvary frézování a typem polotovarů - dvířka, římsy, rampy, stolové desky. Na základě požadavků a dohody je možná i jiná. Desky jsou jednostranně laminované.

Fólie

V současné době se používají především PVC fólie, je možné využití i fólií PP. Teplotní odolnost je do 180 stupňů C, fólie vykazují nízkou odolnost proti oděru, jsou odolné proti vodě.

Lepidla

Lepidla zajišťují soudržnost desky s fólií. Lepidla jsou vodovzdorná, teplem vytvrzená. Dodavatel lepidel zajišťuje jejich teplotní odolnost v rozmezí od 70 do 90° C.


Postupy pro údržbu výrobků - nábytkových dvířek

NÁVOD NA ÚDRŽBU VÝROBKŮ S POVRCHOVOU ÚPRAVOU BĚŽNÝCH FÓLIÍ

  • Doporučení pro čištění: Použijte běžné čisticí kapaliny nebo detergenty na plasty. Slučitelnost konkrétního prostředku s fólií doporučujeme nejprve vyzkoušet na skrytém místě. Skvrny od silně zabarvených substancí smyjte co nejdříve vodou s přídavkem běžného čistícího prostředku (ne abrasivního!). Skvrny nenechávejte zaschnout – jejich odstranění je pak mnohem obtížnější! Zbytky skvrn, zejména mastné stříkance a usazeniny, lze vyčistit 30% horkým roztokem mazlavého mýdla za pomocí jemného kartáčku. Tento postup dle potřeby zopakujte. V případě těžce odstranitelných skvrn lze použít rovněž čistidla s podílem alkoholu nejvýše 15–20 % (Sidolin – Clin universal nebo Ajax, čistič oken). Na závěr smyjte zbytky čisticích prostředků vlažnou vodou a vysušte fólii jelenicí na okna.
  •  Upozornění: Nepoužívejte zabarvené čističe (ať ředěné či koncentrované), neboť jejich barviva mohou na fólii zanechat stopy! Parní či vodní vysokotlaké čištění nejsou čištění fóliovaných nábytkových povrchů vhodné. Tyto povrchy také nejsou odolné proti organickým rozpouštědlům jako jsou ředidla, odlakovače nebo koncentrovaný alkohol

NÁVOD NA ÚDRŽBU VÝROBKŮ S POVRCHOVOU ÚPRAVOU MATNOU FÓLIÍ

  • Doporučení pro čištění: Skvrny od silně zabarvených substancí (např. kávou, hořčicí, kari kořením nebo červeným vínem) smyjte co nejdříve vodou s přídavkem běžného čistícího prostředku (ne abrasivního!). Skvrny nenechávejte zaschnout neboť v tomto případě, nebude již možné nečistoty beze zbytku odstranit. Zbytky skvrn, zejména mastné stříkance a usazeniny, lze vyčistit 30% horkým roztokem mazlavého mýdla za pomocí jemného kartáčku nebo za pomocí přidání mycího přípravku např. obchodní značka „Priel“ v množství dle doporučení od výrobce, nebo alkoholu (etanol, maximální přidaní podíl 10 %). Tento postup dle potřeby zopakujte. Na závěr smyjte zbytky čisticích prostředků vlažnou vodou a vysušte fólii jelenicí na okna. Pro prevenci poškození povrchu vyzkoušejte nejprve na nenápadném místě v malém množství a krátkodobě působení čistícího prostředku. Přitom je nutno zohlednit pokyny výrobce.
  • Upozornění: Nepoužívejte zabarvené čističe (ať ředěné či koncentrované), neboť jejich barviva mohou na fólii zanechat stopy!

NÁVOD NA ÚDRŽBU VÝROBKŮ S POVRCHOVOU ÚPRAVOU LESKLOU FÓLIÍ

  • Doporučení pro čištění: Výrobky jsou opatřeny ochrannou modrou nebo průhlednou fólií proti poškození při dopravě, manipulaci a montáži. Povrch by neměl být čištěn dříve než 4 týdny po odstranění této fólie! Poté můžeme použít teplou vodou a jemný hadřík. Osvědčilo se i použití speciálních autoutěrek napuštěných čistícím roztokem (např. Sonax Clean a Drive).
  • Upozornění: Použijete-li jakékoliv čisticí prostředky, dbejte na to, aby neosahovaly aromatické uhlovodíky, estery, ketony, halogenované hydrocarbonáty nebo alkohol v koncentraci nad 25 %. Nedoporučujeme také použití detergentů na bázi octa. Prostředky by neměly být abrazivní (drsné, odírající, hrubé) a měly by být vždy zředěny teplou vodou.
Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016