PLOŠNÝ MATERIÁL/Kuchyňská dvířka/Grena - MDF

NÁBYTKOVÁ DVÍŘKA GRENA, KUCHYŇSKÁ DVÍŘKA GRENA

Kuchyňská dvířka jsou z MDF desky. plošně frézovaná, povrchově upravená PVC nebo PP fólií (kuchyně, koupelny, obývací pokoje, kanceláře) – velký výběr dezénů a odstínů a také jejich variabilita a inovace dělají ze společnosti GRENA, a.s. firmu pohotově reagující na aktuální poptávku na trhu. Mezinárodní certifikát ISO 9001:2000, jenž společnost získala v prosinci roku 2001, je zárukou prvotřídního provedení výrobků. Certifikací jsme prokázali soulad našeho systému řízení kvality s požadavky mezinárodní normy ČSN EN ISO 9001:2000.

katalog a ceník dvířek GRENA najdete na stránkách Démos v sekci ke stažení

Vlastnosti dvířek GRENA

Nábytková dvířka jsou vyráběna z MDF desky tloušťky 18 a 22 mm frézováním profilovými frézami dle standardní nabídky. Jiné tvary frézování lze realizovat na základě dohody se zákazníkem. MDF desky jsou opatřeny ze zadní strany melaminovou folií a z ofrézované strany PVC nebo PET folií. Pro povrchovou úpravu je standardně používána PVC folie s povrchem odolným proti vodě a se zvýšenou odolností proti oděru. Nábytková dvířka ve tvaru L1 s vysokým leskem a hlubokým matem jsou vyráběna z MDF desky a speciální folie akrylátové, PVC nebo PET. Tato dvířka jsou ohraněna ABS hranou tloušťky 1 mm, 1,3 mm nebo 2 mm. Strana s vysokým leskem a hlubokým matem (stejně jako u dvířek s lesklou folií) je vždy opatřena ochrannou folií – tuto folii nikdy neodstraňujte před dokončením všech prací. Při výrobě se používá teplem vytvrzené vodovzdorné lepidlo s teplotní odolností 80 °C. Přípustná tolerance při průhybu výrobku vlivem pnutí použitého materiálu: ± 2 mm/1 bm. Rozměrová tolerance výrobku: do rozměru 600 mm včetně (výška x šířka):  ± 0,5 mm, nad 600 mm (výška x šířka): ± 1 mm.

Použití dvířek GRENA

Používají se v nábytkářském průmyslu jako dvířka ke kuchyním, skříním, koupelnovému a obývacímu nábytku.
Výhodou je dobrá odolnost proti vlhku a oděru, světlostálost, velké množství kombinací dezénů a frézovaných profilů, jednoduchá montáž a snadná údržba.

Doporučení ke dvířkům GRENA

U vestavěných spotřebičů (trouby, grily a jiné) doporučujeme instalaci bočních a spodních ochranných kovových lišt, které zabrání případnému přímému působení tepla na dvířka a tím jejich znehodnocení, které se projevuje odlepením a stažením fólie. Je také vhodné zvětšit vzdálenost od zdroje tepelného působení na 20 mm z boku a v případě dvířek pod vestavěnou troubou na 30 mm.

Údržba dvířek GRENA

Povrch kuchyňských dvířek, opatřený PVC, PET nebo akrylátovou fólií, se doporučuje umývat pouze vodou s přídavkem saponátu bez obsahu písku, nebo prášku nebo jiné přísady s brousícím efektem a otírat jemnou utěrkou nebo houbou bez drsného povrchu. Povrchovou úpravu fólie lze poškodit rozpouštědly reagujícími s PVC, PU a s akryláty a mechanickým namáháním, jako je škrábání a otírání zvýšeným tlakem předměty s ostrým nebo abrazivním povrchem. U fólie kuchyňských dvířek je garantována přídržnost do 80 °C.

Barevná záda dvířek GRENA

U všech dřevodezénů (kromě tvarů G 20, G 21 a G 38) – zadní plochy dvířek mají lamino v podobné dřevině, jaká je použita na čelních plochách (dezény čelní a zadní plochy nejsou zcela identické z důvodu použití různých materiálů). Zadní plocha dvířek v UNI dezénech je standardně bílá nebo na přání zákazníka v libovolném dřevodezénu. Barevná záda a balení dvířek zdarma.

Grena frézaGrana Lis

Zboží na portále 24 naleznete zde
Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016