LEHČENÁ DŘEVOTŘÍSKOVÁ DESKA EUROLIGHT


eurolight - lehčená voštinová deskaSpolečenský trend směřující k vyšší mobilitě a k modernímu designu vyžaduje i dnes inovativní využití dřevo materiálů: Lehká konstrukční deska společnosti EGGER znamená díky své „nové dimenzi“ revoluci v oblasti designu a výroby nábytku i interiérové výstavbě.
Nízká hmotnost, vysoká pevnost a maximální tvarovatelnost – to jsou požadavky, které musí splňovat moderní materiál na bázi dřeva. Maximální úspora hmotnosti bez ústupků v nosnosti, tuhosti i v jiných funkcích konstrukce, je možná jen díky sendvičové desce s voštinovým jádrem.

EUROLIGHT® surový – je lehčená konstrukční deska s vynikající stabilitou a širokými možnosti při projektování nábytku a interiérů. Díky svému stabilnímu voštinovému jádru a 8 mm tlustým krycím vrstám je lze použít pro každý způsob zpracování a opracování. Díky 8 mm tlustým krycím vrstám EUROLIGHT® lze použít běžnou technologii v oblasti hran
a taktéž mohou být v zásadě použity všechny dnes známé typy kování.

EUROLIGHT® tvoří vysoce kvalitní surová dřevotřísková deska EUROSPAN® v tloušťce 8mm odpovídající normě EN 312 typ P2 s broušeným povrchem. Slepení s jádrem z papírové voštiny je zajištěno vysoce kvalitním bezformaldehydovým polyuretanovým lepidlem. Šestiúhelníková voština o velikosti oka 15 mm je vyrobena ze 100% recyklovaného papíru.

EUROLIGHT® surový je vhodný pro laminování, dýhování, potahování CPL laminátem) a v tloušťce 40 mm se používá k výrobě interiérových dveří.

EUROLIGHT® POKYNY PRO ZPRACOVÁNÍ A TECHNICKÁ DATA VÝROBKU obsahují informace jak EUROLIGHT zpracovávat. Dostupné jsou na www.demos-trade.com v sekci ke stažení.

Eurolight deskaCharakteristika desek Eurolight

  • nízká hmotnost 
  • optimální stabilita 
  • maximální tvarovatelnost 
  • revoluční design a konstrukce 
  • specifické propojení barev hran a povrchů EGGER

Využití desek Eurolight

  • výroba postformingových/softformingových prvků 
  • výroba nábytku 
  • výroba dveří

 

Zboží na portále 24 naleznete zde


   
Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016