PLOŠNÝ MATERIÁL/Dekorativní materiály/Sibu

SIBU DEKORATIVNÍ FÓLIE

  • Jedinečné dekorativní fólie pro použití v interiéru. Využití najdou jako dekorativní prvky při výrobě nábytku, nástěnné dekorace, v komerčních prostorách, vybavení prodejen, butiků, při výrobě displejů. Vyznačují se velmi dobrou přilnavostí, snadno se zpracovávají a lepí. Pro jejich řezání postačí zlamovací nůž.
  • Formáty fólií SIBU sahají od 900 x 900 mm přes 2600 x 1000 mm až ke 2440 x 1220 mm při tloušťkách od 1 do 4 mm.
  • SIBU DESIGN se prezentuje rozsáhlým skladovým programem s více než 250 dekory a odpovídajícím kompletním příslušenstvím. Produktové skupiny zahrnují od kožených dekorů přes zrcadlové dekory, strukturované fólie, zrcadlové mozaiky až k designovým fóliím s 3D efektem

Produktové skupiny - kolekce Sibu

  • LL – LEATHER-LINE Atraktivní umělé kůže a kožešiny v nejmodernějším designovém provedení v různých barvách. Takto se prezentují SIBU DESIGN fólie série LEATHER-LINE. Tyto fólie neobsahují PVC.
  • DM – DECO-LINE Tato řada obsahuje brilantní zrcadlové a metalické povrchy, stejně jako trendové dřevodekory.
  • DM AR – DECO-LINE SCRATCH RESISTANT Fólie s povrchem odolným proti poškrábání.
  • MS – MULTISTYLE Řada MultiStyle zahrnuje zrcadlové a metalické fólie v podobě mozaiky. Tyto fólie jsou extrémně flexibilní. Jejich použití je tedy velmi individuální a lze je bez problémů použít i na zaoblené plochy. MultiStyle – nezbytnost pro oblast výroby displejů a dekorací.
  • AC – ACRYLIC-LINE SIBU ACRYLIC-LINE jsou strukturované vysoce lesklé povrchy z vysoce kvalitního ABS/PMMA materiálu. Tyto dekory jsou charakteristické svou vysokou odolností proti oděru a trendovým vzhledem.
  • SL – STRUCTURE-LINE Kdo hledá poutavou strukturu, je v kolekci STRUCTUR-LINE na správném místě. Ať jde o betonový, klasický, kovový nebo dřevěný vzhled, vzhled kůže plazů, to vše najde v kolekci STRUCTUR-LINE dle své chuti.
  • PL/PL 3D – PUNCH-LINE / PUNCH-LINE 3D V oblasti výroby nábytku, posuvných dveří, interiérových dekorací se nelze vyhnout kolekci PUNCH-LINE nebo PUNCH LINE 3D. PUNCHLINE obsahuje perforované metalické dekory v otěruvzdorné kvalitě povrchu. Stylové fólie s 3D efektem dávají kolekce PUNCH-LINE 3D její jméno. Také zde se nabízí skvělý vzhled a trendové barvy.
sibu kolekce 1
sibu kolekce 2
sibu kolekce 3
sibu kolekce 4
sibu kolekce 5
sibu kolekce 6
sibu kolekce 7
Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016