PLOŠNÝ MATERIÁL/Lesklé desky

LESKLÉ MATERIÁLY SENOSAN, PFLEIDERER (THERMOPAL), EGGER, KRONOSPAN

Nabízíme několik variant lesku k tomu i několik variant tvrdosti těchto materiálů. V případě, že budete chtí používat lesklý materiál, vždy si musíte říct jak má být lesklý a do jakého zatížení přijde (četnost otvírání a pohyb osob), pro každou realizaci je vhodný jiný produkt..

Rozdělení lesklých materiálů dle jednotlivých požadavků zákazníka

(1 – nejlepší kvalita a odolnost, cena nejnižší; 5 – nejhorší kvalita a odolnost, cena nejvyšší)

přehled lesklých desek démosJak je patrné z přiloženého obrázku, je každý materiál silný v jiné oblasti. Na druhou stranu není téměř žádná realizace, kterou bychom této široké nabídce nedokázali uspokojit!
Jak je patrné z popisu výše, nabídka je velmi široká a tvůrce nábytku je limitován nejvíce svou fantazií, protože produkty jsou připraveny plnit veškeré požadavky, které na ně jsou kladeny.

  • lesklé desky Senosan a Senosan scratch resistant - lesklý materiál z akrylátu a MDF desky, nejvyšší lesk, určen pro čelní plochy nábytku (dvířka)
  • lesklé desky Pfleiderer (Thermopal) - lesklý materiál z HPL laminátu a DTD desky (možno objednávat i na jiných nosičích), vysoká tvrdost, určen pro čelní plochy, ideální pro vyšší zatížení nábytku, veřejná prostranství atd.  
  • lesklé desky Egger - lasklý materiál lamino desky Egger se strukturou ST30, ideální použití pro korpusové části nábytku nižší cena i lesk
  • lesklé desky Kronospan -  lasklý materiál lamino desky Kronospan se strukturou MG, použití pro korpusové ideální použití pro korpusové části nábytku nižší cena i lesk
  • lesklé desky Pfleiderer (Thermopal) lasklý materiál lamino desky se strukturou HG

V současné době nabízí výrobci deskového materiálu velké množství nových struktur, dekorů a obecně nových a zajímavých materiálů. Jsou však struktury, které jsou v rámci nabídky již mnoho let a jistě i v budoucnu
budou patřit mezi oblíbené. K takovým strukturám bezpochyby patří lesk. Lesk je vděčné téma, nabízí široké možnosti, je mnoho druhů a typů materiálů i způsobů jak je zpracovávat. Proč ale hovořit o lescích jako o něčem novém? Důvodem je zejména vývoj v rámci jednotlivých produktů. Démos trade, a.s. je v oblasti materiálů pro výrobu nábytku v ČR lídrem a snaží se svým zákazníkům nabízet vždy co nejširší základnu produktů. To je jistě výhoda pro ty, kdo jsou schopni pracovat s tak širokou nabídkou a vybrat ten správný produkt na konkrétní zakázku. Bohužel velmi často se stává, že zákazník pod tíhou finančních nákladů zvolí produkt, který se svými vlastnostmi příliš k dané realizaci nehodí. Jindy to není ani záležitost financí, nýbrž pouhá neznalost. Cílem této prezentace je nabídnout Vám co nejucelenější pohled na aktuální nabídku lesklých materiálů ve firmě Démos trade, a.s. a pomoci Vám vyhnout se případným chybám při volbě materiálu. Jako doplněk je připraveno krátké představení nové struktury MATT od firem Thermopal a Westag&Getalit.

 
Zboží na portále 24 naleznete zde


 
   


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016