O SPOLEČNOSTI/O společnosti

O SPOLEČNOSTI

Slovo ředitele

Vážení obchodní partneři,

naše společnost se snaží svým zákazníkům nabízet kompletní sortiment materiálů pro výrobu nábytku s co nejlepším servisem. Proto bedlivě sledujeme ukazatele úspěšného vykrytí objednávky a rychlost a kvalitu expedice zboží (tzv. servis level). V obou ukazatelích se nám daří dosahovat stále lepších výsledků.

Neustále pracujeme na jeho vylepšení, ať už na zkvalitnění služeb našeho zákaznického centra, tak i výhod, které nabízí non-stop přístupný objednávkový portál Démos24Plus.

Zvláštní pozornost věnujeme také síti provozoven, které zpracovávají objednávky plošného materiálu a hran a následně je distribuují přímo k zákazníkům po celé České republice.

Děkuji všem obchodním partnerům za dosavadní spolupráci, a věřím, že i za pomoci vašich podnětů budeme moci naše služby neustále vylepšovat.

Petr Mitura
generální ředitel Démos trade, a.s.

Působíme v těchto zemích

CZPLSKHUMapa
Země Obchodní název společnosti
ČESKÁ REPUBLIKA Démos trade, a.s. - CZ
MAĎARSKO Démos trade, a.s. - CZ
POLSKO Demos trade, Sp. z o. o. - PL
SLOVENSKÁ REPUBLIKA Démos trade, s.r.o. - SK


Sídlem společnosti je Ostrava, tedy místo kde sídlí i obchodní společnost Démos trade, a.s. a další společnosti v rámci skupiny.

O společnosti Démos

Sídlo společnosti
Vážení obchodní partneři,

obchodní společnost Démos trade, a.s. se již vice než 20 let specializuje na dodávky plošných materiálů, nábytkového kování a nábytkových hran, respektive se zaměřuje na komplexní a ucelené dodávky materiálu určeného pro své zákazníky, mezi které patři jak výrobci nábytku a bytových zařízení, tak truhlářské firmy, architekti a realizátoři interiérů. Ve vybraných regionech dodáváme také obchodním firmám, které prodávají obdobný sortiment s místní působností. Sídlem společnosti je Ostrava, kde jsou i hlavní skladovací kapacity. V Ostravě disponuje Démos trade, a.s. vysokokapacitním skladem pro nábytkové kování, který byl v roce 2007 rozšířen o nové prostory s dodatečnou kapacitou o objemu 26 000 m3 a s umístěním cca 4000 ks euro palet.

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016