O SPOLEČNOSTI/Historie Společnosti

slavíme 20 let DémosHISTORIE SPOLEČNOSTI DEMOS TRADE, a.s.

Firemní profil k náhledu ZDE


Vážení obchodní partneři,
v roce 2013 oslavila naše společnost 20-ti leté jubileum od svého založení. Dále již informace o historii firmy Démos trade, a.s.

Vše začalo v roce 1993, kdy firma Démos zahájila své působení v oblasti prodeje materiálů pro výrobu nábytku.
V krátké době začala nabízet nejen plošné materiály a hrany, ale také ucelenou nabídku nábytkového kování. Postupně se společnost rozšiřovala především na Moravě a to prostřednictvím vlastní sítě provozoven.

V roce 1998 došlo k transformaci na akciovou společnost.

V letech 2000 až 2005 rozšířila společnost Démos trade, a.s. svou působnost skrze síť nových provozoven i do Čech. Pomohl jí v tom silný obchodní úsek, který promptně reaguje na potřeby Vás, našich zákazníků a který vychází vstříc Vašim požadavkům.
Zároveň v těchto letech společnost uvedla na trh značkové nábytkové kování firmy Blum a nabídla svým zákazníkům vlastní obchodní značky nábytkového kování Strong a Tulip.

V období od 2006 do 2010 firma Démos trade, a.s. expandovala na zahraniční trhy. Cílovými trhy pro nábytkové kování se staly Slovensko, Polsko a Maďarsko. Z důvodu maximální podpory obchodního úseku společnosti byly vybudovány silné produktové týmy, které se skládají z produktových manažerů, technických poradců a referentů nákupu.
Prioritou fungování společnosti se stal zákaznický servis. Kvalita servisu je pečlivě monitorována a zlepšována dle aktuálních potřeb našich zákazníků. Společnost neustále rozšiřuje nabídku nabízených služeb. Již v roce 2008 společnost investovala do vychystávací linky na centrálním skladě nábytkového kování v Ostravě. Předchozí nedostatečný evidenční papírový systém na skladě byl tímto převeden do systému elektronického, čímž došlo k automatizaci většiny procesů probíhajících na skladě CSNK.

Významným rokem se stal rok 2011. Rok fúze. Společnost Démos trade, a.s. fúzovala se společností NÁBYTEK SERVIS, a.s. v Čechách a se společností Tanas, a.s. na Slovensku. Tímto krokem se zdvojnásobil obrat společnosti, zvýšil se počet zaměstnanců na 380 a počet provozoven v Česku vzrostl na 12.
Díky tomu a především díky Vám, našim zákazníkům, se společnost Démos trade, a.s. stala jasnou jedničkou v prodeji materiálů pro výrobu nábytku v České republice. Na Slovensku se po skončení fúze začaly prodávat i plošné materiály, které v současné době nabízíme v 8 provozovnách.

V posledních letech nemálo investuje společnost Démos trade , a.s. do modernizace interní logistiky. Posílili jsme výrazně klíčové provozovny v Praze, v Sokolnici (u Brna) a v Ostravě a to rozšířením skladových ploch, které jsou obsluhovány novými technologiemi, umožňujícími zvětšit šíři nabízených produktů a služeb.

Společnost Démos trade, a.s. neustále investuje do zlepšení prezentace našich produktů. Klíčové provozovny již mají reprezentativní showroomy, ve kterých je nabízen rozsáhlý sortiment našich produktů nejen našim zákazníkům, ale také zákazníkům našich zákazníků.
Další klíčovou investici představuje čím dál tím širší nabídka služeb pro naše zákazníky. Dále pak, společnost nabízí v posledních letech i produkty připravené na míru – např. žaluzie, krácení světelných pásků, upravená obchodní balení dle přání zákazníka. Na provozovnách v Praze a Sokolnici taktéž nabízí naše společnost službu formátování a olepování velkoplošných materiálů a v dohledné době totéž i v Ostravě.

Nedávno byly na všechny pobočky zavedeny platební terminály. Společnost Démos trade, a.s. se dále snaží zlepšovat znalosti a kvalitu zaměstnanců a to jak klasickým vzděláváním, tak i prostřednictvím moderního e-learningového portálu, který musí naši zaměstnanci pravidelně a úspěšně absolvovat.

Vážení obchodní partneři, chci Vám poděkovat za přízeň a to nejen v posledních letech. Chceme pro Vás nadále rozšiřovat sortimentní nabídku produktů, zvyšovat kvalitu poskytovaného servisu, služeb a poradenství. Jednoduše, uděláme vše, abychom pro Vás byli spolehlivým partnerem i v budoucnosti.


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016