NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ/Zásuvkové výsuvy/Kovové bočnice

KOVOVÉ BOČNICE PRO VÝROBU ZÁSUVEK

 
Systém bočnic umožňuje rychlejší a elegantnější výrobu zásuvek, vysokou variabilitu a mnohé možnosti modifikace a členění vnitřního prostoru zásuvek. Bočnice se dělí dle konstrukce na kolečkové a skryté (kuličkové/válečkové). Dále rozlišujeme dle použitého typu na částečné (zásuvka se vysune pouze ze cca 3/4) a plnovýsuvy (zásuvka je přísupná v celé hloubce). 

Kovové bočnice kolečkové typ METALBOX

kovové bočnice rolničkovéNejjednodušší a nejekonomičtější druh kovových bočnic, založený na systému kolečkového výsuvu. Nosnost standardně 20-25kg na zásuvku. Výsuv je zhotoven z plechových výlisků s drahami, ve kterých po vymezeném prostoru jezdí plastová kolečka připevněná osou vždy k jedné části. Při vysouvání se kolečka posunou až k dorazu, který zabrání vypadnutí zásuvky. První část výsuvu se připevňuje na bočnici pomocí vrutů, druhá část výsuvu se šroubuje na spodní stranu dna zásuvky. K výrobě kompetní zásuvky je dále třeba dřevěného čílka, dna a zad. Čílko na bočnici upevňíme pomocí příchytu čílka. ( v sadě s bočnicí či samostatně dle výrobce) Vyrábí se ve variantách částečný výsuv a plnovýsuv. Možnost tlumení a dotahu / dovření zásuvky pomocí přídavného mechanismu. Dalším příslušenstvím se nabízí reling, slouží pro vyšší stabilitu čílka zásuvky. Dodavatelé Blum, Hettich,  FGV a vlastní produktová řada STRONG.

Duté kovové bočnice s volitelným typem výsuvu, skrytým v bočnici.

dutá bočniceNabízíme varianty od dodavatelů Blum, Hettich a FGV. Všeobecně se komplet skládá z bočnice, výsuvu a příchytu čel. Mezi rozšiřující komponenty patří rúzné typy relingů, organizační prostředky a vložky pro uspořádání vnitřního prostoru.  Široká škála modifikací výsuvů je samozřejmostí. Nabízí se od základních částečných bez dotahu a tlumení, až po plnovýsuv s dotahem a tlumením na vysokou zátěž. Výrobci Blum, Hettich a FGV.stručný přehled kovových bočnic skladem


 

Výrobce zásuvkových systémů Blum
TANDEMBOX, TANDEMBOX INTIVO ...

Systém BOX se skrytým vedením pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu. V naší nabídce jsou výsuvy s nosnostmi 30, 50, 65 a 80 kg.  Tichý chod s dotlumením, doživotní záruka kvality, moderní design, 4 barevná provedení (bílá, šedá, nerez a hliník) a 3 výšky bočnic (68, 83 a 115 mm), to jsou hlavní specifikace tohoto kování. Díky propracovanému systému OrgaLine lze zákazníkovi vybavit kuchyňskou linku moderními ergonomickými doplňky pro zvýšení přehledu v zásuvkách. Specialitou systému Tandembox je kování pro bezúchytkové otevírání dvířek Servo-Drive - elektronické otevírání zásuvek na slabý impuls zatlačení na zásuvku.  

METABOX

Úsporný systém BOX pro zásuvky a čelní výsuvy z kovu.

Kolečkový výsuv s bočnicí ve 4 výškách (54, 86, 778, 150 mm), 2 barvách (bílá, šedá u nás pouze v rozměrech 86/500 a 150/500 mm). Lze volit částečný výsuv nebo celovýsuv (u nás pouze bílý) 

 

 

Zboží na portále 24 naleznete zde 

Výrobce zásuvkových systémů FGV
SLOWMOTION - PLANABOX PRIME

Výsuvy s integrovaným tlumením SLOWMOTION - PLANABOX PRIME jsou spodní výsuvy s dutou kovovou bočnicí. Dodávaný v šedé barvě ve 2 výškách bočnic (90 a 122 mm). Vyznačují se tichým, lehkým chodem, jejich dynamická nosnost je 40 kg. Lze je vybavit vnitřním dělením, zvýšenými bočnicemi, uzpůsobit jako zásuvku pod dřez. Velká variabilita, vysoká kvalita a zároveň skvělá cena dělá z tohoto produktu významnou alternativu pro ostatní značky. 

UNISET (metalbox)

kovové bočnice rolničkovéKolečkový výsuv s kovovou bočnicí dodáváme ve 2 barevných provedeních (bílá, RAL9006) ve 4 výškách (53, 85, 117 a 150 mm). Čelní příchyt je dodán v komletu s bočnicí a díky excentru lze čílko zásuvky jemně ladit.
  


 
Zboží na portále 24 naleznete zde


Výrobce zásuvkových systémů HETTICH
INNOTECH kovové bočnice

bočnice INNOTECHJedinečný a vkusný design, kvalita provedení, množství variant a materiálových kombinací. Vnější strana je klasicky svislá, vnitřní strana elegantně zaoblená. Standardní stříbrný ocelový bok je ošetřený 2-mi vrstvami vypalované práškové barvy. To přináší snadnou údržbu, vysokou odolnosdt proti poškrábání a především elegantní vzhled. Možnost masivních dřevěných bočnic a organizačních prvků, provedení bočnic i nerez či barevný lak. Komplet se skládá z bočnic dle výběru, typu zásuvkového pojezdu dle výběru a příchytu čela. Jako výsuv se používa systém pojezdů QUADRO od částečného výsuvu bez dotahu, který jako nejvyšší verzi  nabízí dotah a dotlumení Silent System. Každá položka pro komplet zásuvky se objednává samostatně, což však zvyšuje variabilitu systému. Nabízíme i různé možnosti zatížení výsuvu, od 30kg, přes 50kg až po 70kg zátěž.  Použiti jako vnitřní zásuvky a množství komponent pro organizaci vnitřního prostoru zásuvky společně se zajímavou cenou a zárukou kvality činí INNOTECH bočnice jedním z nejoblíbenějších typů zásuvkových kovových bočnic vůbec. Možnost objednat hotové kompletní zásuvky včetně dna a zad, kde se dovyrobí pouze čelo zásuvky v požadovaném provedení, ušetří mnoho času při výrobě. 

MULTITECH kovové bočnice

kovové bočnice rolničkové
Víceúčelový zásuvkový systém pro kuchyně a kanceláře. Ocelové bočnice s povrchovou úpravou ve dvojím provedení (bílá a stříbrná). Jednoduchá údržba, přizpůsobivost a vysoký uživatelský komfort. Dodáváme ve výškách ( 54, 86, 118 a 150mm )a délkách ( 275, 375 400, 450, 500 a 550mm)  s množstvím doplňků (relingy, adaptéry pro vnitřní zásuvku, závěsné registratury). Pozor u bočnic MULTITECH se příchyt čela objednává zvlášť. Samozřejmostí je možnost volby mezi částečným výsuvem a plnovýsuvem (pozor, zde není možná výška bočnice 54mm). Tento celek tvoří ekonomickou verzi systému kovových bočnic od společnosti HETICH.  
Zboží na portále 24 naleznete zde


Výrobce zásuvkových systémů STRONG
Výsuv s kovovou bočnicí

Jedná se o standardní druh zásuvkové kovové bočnice druhu METABOX v naší produktové linii v nejekonomičtější variantě.

 
Zboží na portále 24 naleznete zde
Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016