VÝSUVNÉ SYSTÉMY PRO DŘEVĚNÉ ZÁSUVKY

 
Systémy výsuvů pro dřevěné zásuvky se dělí na výsuvy kolečkové, kuličkové a skryté. Dále rozlišujeme výsuvy na částečné (zásuvka se vysune pouze ze cca 3/4) a plnovýsuvy (zásuvka je přísupná v celé hloubce).

Kolečkové (rolničkové) výsuvy

rolničkový výsuvNejjednodušší a nejekonomičtější druh zásuvkového výsuvu, nyní jej však více nahrazuje systém kuličkový. Nosnost standardně 20-25kg na pár. Možno i vyšší nosnost. Výsuv je zhotoven z plechových výlisků s drahami, ve kterých po vymezeném prostoru jezdí plastová kolečka připevněná osou vždy k jedné části. Při vysouvání se kolečka posunou až k dorazu, který zabrání vypadnutí zásuvky. První část výsuvu se připevňuje na bočnici pomocí vrutů, druhá část výsuvu se šroubuje na spodní hranu dřevěné bočnice zásuvky vruty. Vyrábí se ve variantách částečný výsuv a plnovýsuv. Možnost tlumení a dotahu / dovření zásuvky pomocí přídavného mechanismu. Dodavatelé Blum, Hettich,  FGV a vlastní produktová řada STRONG.

Kuličkové výsuvy

kuličkový plnovýsuvPokročilejší a nejčastěji používaný druh výsuvu. Nosnost standardně 40-45kg na pár. Konstrukce obsahuje plechový výlisek, kde místo koleček jsou umístěny ve drahách uloženy ocelové kuličky a celý komplet funguje na principu kuličkového ložiska. První část se upevňuje na pomocí vrutů na bočnici korpusu a druhá část na dřevěnou bočnici zásuvky. Varianta uchycení na dno umožňuje větší zatížení zásuvky. Dále se nabízí možnost kuličkového výsuvu s dotahem a dotlumením.  Dodavatelé Blum, Hettich a vlastní produktová řada STRONG.

Skryté výsuvy

skrytý výsuv quadroSkryté výsuvy nabízí nejvyšší komfort pro použití dževěných zásuvek. Vzhled zásuvky pohledově nehyzdí žádná kovová konstrukce. Nic nenarušuje designově sladěnou bočnici zásuvky s korpusem a čelními plochami nábytku. Nosnost 30-50,70 kg dle potřeby. Konstrukce umístěna pod dno zásuvky, upevnění na bok korpusu pomocí vrutů. Tato varianta výsuvu již standardně dodávána s dotahem a dotlumením, částečný výsuv, plnovýsuv. Dodavatelé Blum, Hettich.stručný přehled systémů pro dřevěné zásuvky v nabídce

Zásuvkové systémy STRONG

Strong = naše vlastní řada výsuvů. Pod touto značkou naleznete kuličkové celovýsuvy s tlumením i bez tlumení. Nosnost je 45 kg a u verze s tlumením také 75 kg. Kuličkové celovýsuvy s tlumením naleznete pouze v naší nabídce. Nově jsme zavedli také kolečkové výsuvy s bočnicí v bílé barvě, ve 3 výškách (86, 118 a 150 mm) a samozřejmě ekonomickou řadu výsuvů Strong – klasický kolečkový výsuv v bílé, černé a RAL9006 (šedé) barvě..)

logo Strong

 
Zboží na portále 24 naleznete zdeZásuvkové systémy BLUM

TANDEM

Skrytý systém vedení pro dřevěné zásuvky Můžete volit mezi částečným výsuvem a plnovýsuvem, nosností 30 kg nebo 50 kg, a variantou s tlumením Blumotion, případně bez tlumení pro bezúchytkové otvírání dvířek TipOn.
logo Blum 

 

 
Zboží na portále 24 naleznete zde


Zásuvkové systémy FGV

Excel jako výsuv pro celodřevěné zásuvky v provedení částečný výsuv a celovýsuv s tlumením Slowmotion a jako celovýsuv pro bezúchytkové otvírání zásuvek.

Jako nejekonomičtější nabízíme klasický kolečkový výsuv v bílé barvě v rozměrech od 270 do 600 mm.)


 

Zboží na portále 24 naleznete zde


Zásuvkové systémy HETTICH

Jakožto všestranný výrobce nabízí všechny tři typy výsuvů v nesčetných variantách.

Kolečkové (rolničkové) výsuvy FR
v bílém a hnědém provedení jako částečný výsuv i plnovýsuv.

Různé druhy kuličkových výsuvů od mikrosvýsuvů, částečných výsuvů až po zátěžové plnovýsuvy včetně dotahu a dotlumení.

Skrytý výsuv pro dřevěnou zásuvku - systém QUADRO. Založený na kuličkovém ložisku, jehož konsrukce přináší řadu výhod. Ložisko odvádí precizní práci, snáší enormní zatížení i při velkých teplotních výkyvech, přičemž má velmi klidný chod a vysokou životnost. Speciální vodící profily a přesné ocelové kuličky pracují v perfektním souladu a jsou dobrým předpokladem pro hladký chod výsuvu. Vznikající namáhání je zachyceno a rozloženo rovnoměrně, je tak postaráno o vznikající  vertikální a horizontální nestabilitu. Silent System zajišťuje hladký dotah s neslyšným dotlumením výsuvu.

logo hettich 

Zboží na portále 24 naleznete zde

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016