NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ/Úchytky, knopky, věšáky

ÚCHYTKY, KNOPKY, VĚŠÁKY

 

V sortimentu naleznete základní kovové úchytky a knopky, různé druhy relingových (hrazdy) madelúchytkové profily a zápustné (zadlabávací) úchytkyVěšáky v rúzných tvarových a materiálových modifikacích. Materiály, ze kterých jsou úchytky vyrobeny a konečné povrchové úpravy jsou možné tyto: kovové, hlíníkové, dřevěné, porcelánové, kombinované, s vkládanými kameny Swarovski a v neposlední řadě i úchytky gumové a plastové. Doplňky pro úchytky pomáhají s uchycením v nestandardních situacích jako na posuvných nebo skleněných dveřích.Vlastní produktová značka Démos Trade -  TULIP

logo TulipÚchytky TULIP = atraktivní design pod jednou značkou. Jedná se především o úchytky a věšáky moderního i klasického provedení. Náš skladový program zahrnuje přibližně 1000 položek úchytek a věšáků. Není výjimkou, že na objednávku dodáváme mnohem více – díky bohatým dodavatelsko-odběratelským vztahům. Kolekci TULIP pro zákazníky vybíráme s důrazem na kvalitu, cenu a v souladu s trendy v moderním nábytku ji neustále rozšiřujeme o nové tvary a materiály.


 

Luxusní úchytky s kameny SWAROVSKI - GIUSTI

úchytka SWAROVSKISwarovski - šperkařská značka s více než stoletou historií, která v dnešní době zažívá opravdovou renesanci. Stále více se objevuje mezi celebritami, ve filmech a seriálech a především se těší stále větší oblibě obyčejných lidí. Swarovski není značka pouze rakouská, ale na výrobě se podílí i český duch. Swarovski není pouze značkou exkluzivních šperků. V průběhu posledních desetiletí se skupina firem kolem Swarovského rozrostla do neuvěřitelných rozměrů, takže si můžete pořídit dalekohledy, brýle, světla či např. USB klíčenky s logem této firmy. Swarovski stále více proniká i do nábytkářského odvětví a my Vám nabízíme možnost těšit se těmito šperky i ve Vašich domácnostech. madlo SWAROVSKIPatentované úchytky kombinující kov s výplní tzv. swarovského kamene – čtvercové a trojúhelníkové krystaly Swarovski, precizně  opracované revoluční technologií, využívanou rovněž pro šperky a drahokamy. Firma se zaměřuje především na estetičnost a praktičnost, proto u každého produktu značky Swarovski můžete počítat nejen s prvotřídním designem, ale především se stoprocentní funkčností.

Belgické úchytky METAKOR

logo metakorNejvětší uživatelskou výhodou těchto úchytek je kromě kvality povrchové úpravy a moderního vzhledu zejména skladová kolekce „setů“ úchytka a knopek v jednom designu. Dále nabízíme kolekci porcelánových úchytek, vždy v kombinaci madlo a knopek, s možností praktického použití, zejména pro kuchyně tradičního pojetí (masivní dvířka). I v tomto případe je naše skladová kolekce spíše symbolická, s velkými možnostmi dodavatele METAKOR dodat jiné tvary a povrchové úpravy.

  "set"  úchytka + knopka


Ostatní

Pro moderní kuchyně je k dispozici mnoho typů moderních úchytek zejména v barvách hliníku či imitace nerezi, nacházející uplatnění zejména pro moderní, široké zásuvky. Moderní výrobci kuchyní rovněž mohou využít rozšíření kolekce hliníkových úchytek pro montáž do hrany dvířek – jak ve formě profilů, tak i úchytek „na míru“ pro nejpoužívanější rozměrové řady dvířek.

 
Zboží na portále 24 naleznete zde


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016