ZÁVĚSY (PANTY) MISKOVÉ A JEJICH POUŽITÍ

Tento typ závěsů používáme především pro připevňování pohledových dvířek na bočnice korpusu, některé typy pro zlamovací dveře posuvných systémů.

Doporučujeme pečlivou volbu závěsu, a to vzhledem k:

  • různým možnostem způsobů uchycení misky závěsu,
  • materiálu dvířek,
  • uchycení podložky na bočnici korpusu,
  • systému tlumení závěsu, 
  • připevnění pantu k podložce.
Každý z výrobců nabízí široké spektrum miskových závěsů s různým řešením od materiálu pantu po systém seřizování a tlumení závěsu.
Závěsy miskové - STRONG

závěs STRONG klipovýEkonomickou řadu závěsů s důrazem na kvalitu zastupuje vlastní produktová řada STRONG. Nabízíme v ní všechny běžně i méně často používané závěsy. Od základních závěsů – naloženého, polo naloženého a vloženého (jak k našroubování na podložku, tak i k naklapnutí) po úhlové závěsy a mini závěsy, včetně závěsů s integrovaným tlumením (tlumení je umístěno pod ramínkem závěsu). V roce 2014 jsme do nabídky zařadili také závěsy pro skleněná, vrtaná dvířka a závěsy pro bezúchytkové otevírání (bezdotahové pružiny a s opačnou funkcí pružiny). Tím je řada Strong kompletní a dovolí vám vyřešit valnou většinu požadavků vašich zákazníků.

V případě potřeby jsou na našem webu v sekci ke stažení umístěny Certifikáty ověření kvality.

 

Zboží na portále 24 naleznete zde


Závěsy miskové - FGV

Kvalitní řada závěsů střední třídy. 
Slide-on je z nabídky FGV nejlevnější řada.
V naší nabídce naleznete 3 základní závěsy: naložený, polonaložený, vložený.

Požadavek tlumení zajišťuje externí tlumič Alfa, který se dodatečně naklapne na misku závěsu. 

 

Zboží na portále 24 naleznete zde


Závěsy miskové BLUM

CLIP TOP

Nejvyšší třída kvality závěsů. Díky šnekovému převodu na ramínku lze dvířka jednoduše nastavit pouhým otáčením šroubů, montáž na podložku je beznářaďová. V této řadě Blum vyrábí největší část své produkce závěsů, a to od základních (naložený, vložený, polonaložený), přes závěsy pro silné dveře a až po úhlové varianty. Zde máte možnost vyřešit různé úhly naložení od -50°do +50°. Pro snadné určení úhlu naložení vyvinula firma Blum jednoduchou pomůcku tzv. úhlovou šablonu „Pythagoras“ 65.5810 (13815). Nechybí ani závěsy na sklo a hliníkové rámečky.


závěs miskový BLUMModerní princip otevírání bez použití úchytky řeší systém Tip On.

Clip - beznářaďová montáž na podložku nacvaknutím. V této skupině dnes naleznete již jen základní (naložený, polonaložený a vložený) závěsy. Modul s klasickým uchycením na podložku našroubováním. Základní závěsy (naložený, polonaložený a vložený), 45° naložení, 175° otevření a pant pro dvířka na vestavěnou lednici s plochým ramínkem (12260).Pro všechny druhy závěsů a podložek jsou možné nejrůznější druhy montáže do dvířek a korpusu:Montáž pantu způsobem Insertaspeciální uchycení pomocí rozpěrného mechanismu na misce závěsu a na podložce. Nejrychlejší montáž.Montáž pantu a podložky způsobem Expandopředmontované hmoždinky s připravenými vruty (vrtání závěs 8mm, podložka 5mm), nejpevnější spojení mezi kovem a dřevotřískovou deskou.Montáž pantu a podložky nalisovánímpřemontované hmoždinky, montáž nalisováním do připravených otvorů, vhodné pro strojovou montáž závěsů.

Montáž především podložek na eurošroubyplatí zejména pro podložky, kovové eurošrouby jsou předmontovány částečně do podložky (vrtání 5mm).Montáž pantu a podložky na vrutymontáž vrutem přímo do materiálu dvířkoviny (korpusu).
 

logo BLUMCLIP top BLUMOTIONstanoví nové dimenze: tato vytříbená a vynikající technika pro nejvyšší komfort pohybu je nyní uložena v úplně nejmenším prostoru – přímo v misce závěsu. CLIP top BLUMOTION je zdrojem množství nových možností při koncipování a uspořádání dvířek.

Brožura CLIP top BLUMOTION 

 
Zboží na portále 24 naleznete zde
Závěsy miskové HETTICH

 logo hettichZávěsy s integrovaným tlumením SENSYS

nejvyspělejší řada miskových závěsů včetně tlumení integrovaného v těle pantu. Již i v úhlových variantách. Klipová montáž závěsu na podložku, excelentní design, vysoká kvalita.

Závěsy INTERMAT

závěs intermatTop řada miskových závěsů od firmy HETTICH, tichý, stabilní, nadčasový, bezúdržbový. Takto vybavený osvědčenou špičkovou technikovu splňuje nejvyšší nároky na komfort, design, funkčnost a dlouhou životnost. Top řada závěsů s klipovým upevněním pantu na podložku v širokém rozmezí úhlových variant včetně možnosti přídavného tlumení. Excentrické seřízení hloubky dveří pod designovou krytkou. Kromě stadardního uchycení misky na vruty či eurošrouby nabízí i možnost Intermat FIX (zatlačením pantu do otvoru pro misku a zmačknutím palce se rozevřou čelisti a zafixují závěs - beznářaďová montáž) a Intermat FLASH (rychlomontáž závěsu pomocí rozpěrných hmoždinek do předvrtaných montážních otvorů).

Závěsy ECOMAT

ekonomičtější verze závěsu Intermat, klipové spojení závěsu a podložky, bez excentrikého zeřízení hloubky dveří. Pouze naložený, polonaložený a vložený typ.

Závěsy SLIDE - ON

podložka HettichPant je vyroben ze 100% oceli pro možnou budoucí recyklaci. Kompaktní konstrukce s plochou miskou, ověřená a spolehlivá technika nasunutí (umožňuje seřídit naložení aniž bychom uvolňovali nějaký šroub). Různá vyhnutí pro naložené, polonaložené a vložené dveře. Úhlová řešení. Specielní systém upevnění montážní podložky Hettich Direkt s asymetricky umístěnými šrouby zajišťuje vysokou odolnost vůči vytržení.Závěsy UNIMAT

Malý závěs z jednoho kusu oceli. Stabilita, kvalita a snadnost montáže. Ramínko závěsu a montážní podložka tvoří jeden nedělitelný celek pro zjednodušení logistiky. K tomu navíc předmontované vruty v misce i podložce pro rychlejší montáž. Pro plná dvířka, dvířka s rámovou konstrukcí nebo skleněná dvířka. Běžná montáž systémem 32. Šroub pro seřízení naložení je snadno přístupný, lem misky je nepatrně větší a překryje případné roztřepení montážního otvoru. Standardní naložený, polonaložený a vložený závěs i ve variantě pro sklo a úhlová řešení. 

Závěsy PERFEKT

Řada závěsů pro vitriny a korpusové úhly. Mimořádně minimalistické řešení s osvědčenou kvalitou, celokovovým provedením a  a velkou odolností proti opotřebení.
a další specielní typy závěsů firmy Hettich...

 
Zboží na portále 24 naleznete zdePříval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016