VÝKLOPNÉ MECHANIZMY

Do první kapitoly našeho katalogu patří také kování pro výklopné/sklopné dveře. Způsob otvírání dveří vyklopením usnadňuje přístup do, převážně, horních skříněk a usnadňuje práci v kuchyni. Spodní klopny pak tradičně pomáhají držet dveře otevřené na 90° a nedovolí jejich spadnutí příliš nízko nebo dokonce úplné vypadnutí. 

K základním výklopným mechanizmům patří

Výklopné mechanizmy AVENTOS od firmy Blum

Formulář pro výpočet síly plyno-kapalinových pístů STRONG

další typy a možnosti výklopů a sklopek:


Ekonomická řada pístů, výklopů a sklopek STRONG

výklop, sklopka 200 Výklop a sklopka v jednom, univerzální použití, dlouhodobá živost a stabilní kostrukce, vždy po 200 otevíracích cyklech nutno seřídit, za což se odvděčí dalším bezchybným chodem.plynový píst teleskopický Plynový píst zvedací, různé síly zdvihu 30N, 60N, 80N, 100N, 120N. Bez možnosti regulace. Jednoduchá montáž.


Řada patentovaných výklopů a sklopek KRABY

klopna kraby

Patentovaná plynová vzpěra. Pomáhá otevírat a zároveň drží v různých pozicích. Nastavení pomocí závitu na pístu a pohybu na příchytce korpusu. Dodáván ve 4 základních silách. Pro maximální výšku dvířka 550mm. Konečná otevřená pozice je vodorovné čílko dvířek s půdou korpusu.


Patentovaná plynová klopna, sklápěcí. Přímo otevírání brzdí, při zavírání pomáhá dovírat dvířko. Konečná otevřená pozice je vodorovné čílko dvířek se dnem korpusu. Pro maximální výšku dvířka 450mm. Vhodné pro barové skříňky..


další typy výklopů a sklopek od různých výrobců..

sklápěcí nůžky pro barová dvířka Jednoduché sklopné nůžky v součinnosti s magnetkou proti samovolnému otevírání jsou nejekonomičtějším řešením pro barová dvířka. Jednoduchá montáž, vysoká životnost, dlouhodobá funkčnost.


držák dveří vyklápěcí QUICK


Jednoduchý výklopný držák dvířek se zarážkou. Jednoduchá montáž, vysoká životnost, dlouhodobá funkčnost.pružinové nůžky sklopných dveří Nůžky sklopných dvířek. Pár kovových nůžek se pružinou. Standardní kostrukce, robustnost, spolehlivost.
botník dvouřadý plast bílý Botníkové výklopy. Ve spojení s dvířky tvoří elegantní možnost, jakým způsobem uschovat velké množství obuvi. Provedeni jednořade, dvouřadé a třířadé. Vyrobeno z plastu. 
Zboží na portále 24 naleznete zde

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016