NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ/Nábytkové závěsy, výklopy

NÁBYTKOVÉ ZÁVĚSY, VÝKLOPY

 
Nabízíme kompletní sortiment miskových, rektifikačních (závěsných), čepových a dalších typů nábytkových závěsů, přičemž nejširší nabídku tvoří právě závěsy miskové, vhodné pro upevnění všech typů dvířek s horizontálním i vertikálním otevíráním. Najdete mezi nimi závěsy s integrovaným tlumením, klipové (k naklapnutí na podložku) i tzv. slide on (k nasunutí), závěsy na vrtaná skleněná dvířka i typy vhodné pro hliníkové rámečky, závěsy klasické i řešící nejrůznější úhly naložení a otevření. Dále nabízíme typy závěsů pro moderní bezúchytkové otevírání a mechanismy k tomu určené (Tip-on a K-Push). V našem katalogu kování je najdete seřazené podle značek (Blum, Strong, FGV a Hettich) hned v první kapitole.

Rektifikační (závěsné) kování, jak název napovídá, slouží k zavěšení a nastavení horních, ale i spodních skříněk. V naší nabídce najdete klasické „krabičky“ umístitelné do rohů skříněk, stejně jako závěsy Bystrica. Zaujme vás jistě i kování skryté za záda skříněk – kování Libra Hx. Ostatní závěsy jsou zastoupeny vybranými oblíbenými produkty (závěsy DIZA, KZxx, westernové, pro sklopná dvřka – např. Kimana, a další).

V první kapitole našeho katalogu kování najdete také výklopy a sklopky pro vertikální otevírání dvířek, tedy dvířek, které se otevírají nahoru nebo dolu, přičemž jsou opět řazeny podle výrobce (Blum, Italiana Ferramenta, Kesseböhmer, Strong). Blum reprezentuje rodina sofistikovaných výklopů Aventos, z nabídky Italiana Ferramenta jsme vybrali výklopy Kraby (plyno-kapalinové písty s funkcí polohování), Kesseböhmer zastupuje Huwilift Maxi (klopna, která si poradí i s opravdu velkými dvířky) a Huwill Duo (klopna pro horní i spodní otevírání) a v neposlední řadě Strong s plyno-kapalinovými písty spojujícími skvělou cenu a dobrý výkon.

 závěs na korpusu

  Nabízíme tyto druhy závěsů

   
Zboží na portále 24 naleznete zde

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016