NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ/Nábytková světla a LEDky

NÁBYTKOVÁ SVĚTLA A LEDKY, ZÁŘIVKY, BODOVKY, SVĚTELNÁ DNA A POLICE

 

  • LED světla 
  • Zářivková světla 
  • Koupelnová světla 
  • Šatní světla 
  • Příslušenství ke světlům

LED světla

 

Maximálně úsporné řešení osvětlení prostor s životností cca 100.000 hodin (10 let nepřetržitého svícení). Nabízíme různé varinaty - směrová, bodová svítidla do interiérů, rozptýlená světla v tradičních kulatých tvarech, profily s LED diodami, LED pásky – vzájemně napojovatelné, různobarevné.


Led světla

Zářivková světla

 

Energeticky úsporné zářivkové zdroje světla s dlouhou životností, obvykle minimálně 10.000 hodin provozu. Největší uplatnění nacházejí v kuchyních (studená barva), příp. ostatních interiérech – jako světelné police nebo ve skříních pro osvětlení vnitřního prostoru. V naší nabídce najdete všechny zmíněné varianty.

Koupelnová světla

 

Pro osvětlení koupelny nabízíme jednak lokální svítidla určená k umístění po stranách zrcadla a u umyvadla nebo přímo nad umyvadlem, případně bodovky, určené k nasvícení ze stropu nebo snížených podhledů. Vybírat můžete také ze světelných zdrojů – zářivky nebo halogenové žárovky.


Koupelna

Šatní světla

 

K vnitřnímu osvětlení skříní nabízíme zářivková svítidla, svítidla na bázi LED, bodové i plošné světlovody, kde zdroj je umístěn mimo skříň nebo fluorescenční pásy a kabely, kde je vzniklé teplo mnohem nižší a navíc je rozloženo do plochy. Obyčejná žárovka je naprosto nevhodná k osvětlení skříně právě z důvodu výroby velkého množství tepla. Velmi efektní je například svítící nosnou tyč, to znamená, že tyč, na kterou ve skříni věšíte jednotlivá ramínka, je přímo svítidlem.

Šatní světla

Příslušenství ke světlům

 

Téměř všechna světla prodáváme pro odbornou instalaci, tedy bez transformátorů. V příslušenství najdete transformátory pro všechny typy světel, které nabízíme (v katalogu i na portále uvádíme typ transformátoru, který je pro dané svítidlo třeba). Nabízíme širokou škálu senzorů – dotykové, pohybové. Napájecí a prodlužovací kabely pro svítidla.
Senzor


 
Zboží na portále 24 naleznete zde


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016