DVEŘNÍ KOVÁNÍ, SYSTÉMY ÚCHYTOVÝCH MADEL A KOLEJNIC PRO POSUVNÉ DVEŘE ŠATNÍCH SKŘÍNÍ

  • Interiérové dveře
  • Skříňové dveře
  • Sevroll
  • Terno
  • Sisco sistem
  • Strong
  • Divendoor
  • Indeco
  • Astin

interiérové posuvné kování pro dveře DIVAInteriérové dveře

Nabízíme širokou paletu kování pro posuvné interierové dveře. Nejvyšší třídou je kování TERNO, s nosností až 240 kg pro obzvláště těžké dveře, možností synchronizace a dotlumení. Designovým řešením je sada kování DIVA, vhodná i pro skleněné dveře. V nabídce naleznete i kování pro skládací dveře, lehčí typy dveří a příslušenství v široké škále provedení a cen.


skříňové dveře systém LEXUSSkříňové dveře

Široká škála systémů profilů a madel pro výrobu vestavných skříní. Pro různé druhy a tloušťky výplní. Pro precizní funkci a skvělý dojem nabízíme vestavná tlumení do horních kolejnicových profilů nebo jednoduché dorazy do spodních kolejnic. Důležitým prvkem je hygiena, přičemž nejvíce starostí ve skříních zapřičiňuje stále se usazující prach. Nabízíme více druhů protiprachových kartáčků (samolepích / nasouvacích do drážky v profilu madla).

 


Zboží na portále 24 naleznete zde

 

Sevroll

Společnost SEVROLL je výrobcem systémů pro posuvné, skládací, a otevíravé dveře. Od roku 1996 je lídrem v této oblasti. Profesionální 80-ti členný tým osob skupiny SEVROLL je díky správnému rozhodování spojen s vysoce kvalitními produkty za výhodnou cenu. K uspokojení potřeb našich klientů nabízíme bohatý, neustále se rozšiřující sortiment nabízející nové řešení. Nabídka zahrnuje 24 systémů lišících se z hlediska designu a konstrukce.


Terno

Výrobce dveřních systému, s širokou škálou systému, zahrnující mj. i řešení pro velmi těžká křídla (běžně až 160 kg, lze i na 240 kg), skleněné dveře apod.. V nabídce má i vzduchové tlumiče s dlouhým chodem pro kvalitní dotlumení dojezdu křídla. Z novinek lze vyzdvihnout kování Magic, designové řešení bez viditelného vodícího profilu.


Sisco system

Sisco line systém je lídrem na italském trhu více než 25 let a může se pochlubit silou a významem v oblasti výroby posuvných dveří pro nábytek a interiéry a jejich uvedení na trh. Svou širokou škálou produktů, pružnou reakcí na potřeby zákazníků a neustálé hledání nových konstrukčních řešení, se nabízí jako ideální partner pro potřeby nábytkářského průmyslu.


Strong

Strong = síla spojení. Značka Strong označuje spojovací prvky nábytku zajišťující vzájemné pohyby jednotlivých částí. Výrobky pod značkou Strong jsou určeny pro ty zákazníky, kteří dávají přednost nízké ceně. Neustále sledujeme nabídku a kvalitu dodavatelů produktů pod značkou Strong, aby značka splňovala heslo: „Kvalita za výhodné ceny“.


Astin

Mezi hlavní výhody patří kvalita tohoto kování, které má velmi tuhou konstrukci hliníkových profilů, kryté dolní kolečka systému, ložiskové uložení spodních i horních koleček, nízkou hmotnost dveřních křídel a tichý chod. Dveřní příčky mohou mít tvarový ohyb, který způsobí originální vzhled dveřních křídel vestavěných skříní. Šíře posuvného dveřního křídla může mít až 1500 mm.

 

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016