ODSAVAČE, DRTIČE

 

Odsavače par

Nabízíme odsavače par od firmy FRANKE. odsavač komínovýTo je rozsáhlý sortiment komínových, ostrůvkových, vestavných, podvěsných odsavačů a odsavačů do rohu. Jednoduché i designové modely s různými stupni výkonu motorů, v několika šířkách, se štěrbinovým odsáváním, ukazatelem nasycení filtru, digitálním displejem i dálkovým ovládáním. Odsavače s unikátní patentovanou technologií Sil-K (The Silence Key), která redukuje hluk až o 12 db(A). Nabídka odsavačů v nerezovém provedení, v kombinaci nerezu a skla i v kombinaci se dřevem.


odsavač vestavný


Zboží na portále 24 naleznete zde


Drtič potravinových odpadů

Proč si pořídit drtič kuchyňského odpadu

Pořídíte-li si drtič organického odpadu, ubyde vám v kuchyni spousta starostí. Drtič kuchyňského odpadu pomáhá plnit náročné požadavky na moderní kuchyň. Zapáchající odpadkový koš se tak stane minulostí.
Pořídíte-li si drtič a vyzkoušíte, co umí, už si práci v kuchyni bez něj nebudete umět představit. Toto zařízení budete používat s takovou samozřejmostí a tak často, jako např. mikrovlnnou troubu nebo lednici.
Drtič pomáhá k ekologickému chování a napomáhá třídění odpadků u zdroje. Veškerý nepříjemný, mokrý a rychle zahnívající potravinový odpad jednoduše shrnete do dřezu a pustíte drtič. Odpad rozmělněn na jemné částečky odchází spolu s vodou odpadním potrubím do kanalizace. Drtič lze instalovat samozřejmě i dodatečně do starších kuchyní. 

drtiče EcoMaster
Drtiče kuchyňského odpadu značky EcoMaster® patří svou konstrukcí a kvalitou ke špičce na světovém trhu. Nová modelová řada drtičů 2013 pod označením EcoMaster Plus nabízí široký sortiment drtičů, od modelů pro malé domácnosti, až po modely určené do menších gastro provozů. Tato modelová řada se vyznačuje mnoha zajímavými inovacemi, a zejména použitím kvalitnějších komponentů, které byly výsadou dražších modelů drtičů. U drtičů EcoMaster Plus se tak už základní modely posunují na vyšší úroveň, oproti stejně nazvaným modelům jiných značek.
Drtiče mají ve spodní části již zabudovaný pneumatický spínač, k jehož spínání je potřeba dokoupit jako volitelné příslušenství pouze hadičku a tlačítko pneuspínače. Drtič jde mimo tuto variantu spínat i jiným způsobem. 

drtiče EcoMaster - řada

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016