koš sorter rohový frankeODPADKOVÉ KOŠE, SORTERY

 

Stále více narůstá potřeba uskladnění nejen kuchyňského odpadu i po delší dobu, než dojde k jeho konečné likvidaci. Trnitá cesta od standardních košů na směsný odpad dnes pozvolna přechází v sortery, které se stávají, s ohledem na přírodu a potřebám třídit odpad, stále častějším a standardnějším doplňkem a funkční součástí domácnosti. Nabízíme Vám koše na tříděný odpad od firmy Franke, kterou znáte i z vlastních katalogů této firmy, nebo  italské koše a sortery.


Koše na odpad FRANKE, sortery

Nabízí nekompromisní kvalitu svých výrobků  s funkčními detaily pro komfortní ovládání, dokonalé využití prostoru a optimální hygienu, nacházející uplatnění v mnoha typech a rozměrech skříněk, včetně rohových či „horní“ montáže do pracovní plochy (přímo do pracovní desky). Koše mají buď vlastní integrovaný výsuvný systém, nebo se vkládají do výsuvů s kovovými bočnicemi.

kose_sortery-231155 kose_sortery-207557 kose_sortery-83849


Italské koše na odpady, sortery

Z hlediska použitelnosti zahrnují zejména dva typy košů – koše vkládané do již hotových zásuvek, kde si zákazník může vybrat v rámci rozměrové řady 600-1200 mm kombinaci košů a doplňků dle své potřeby. Praktičnost řešení lze zesílit použitím „bezúchytkových“ výsuvů tandem (verze tip on) či excel (verze push up). Druhý typ košů nevyžaduje výrobu hotové zásuvky, ale pouze vyžaduje namontovat výsuvy s bočnicí (Tandembox, planabox, INNOTECH) do kterých se vkládá rám s koši (včetně pachového filtru). Bezúchytkové verze otevírání košů lze dosáhnout při použití systému Servo-drive rakouské firmy Blum, kterou úspěšně zastupujeme.

kose_sortery-231142 kose_sortery-231186 kose_sortery-231134


 
Zboží na portále 24 naleznete zde

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016