DŘEZY, BATERIE, ODSAVAČE, KOŠE, SORTERY, DRTIČE, PŘÍBORNÍKY

DŘEZY

Patří do kuchyně stejně jako varná deska nebo lednice. U kuchyňského dřezu strávíme podle statistik více než dvě třetiny veškerého času v kuchyni. Dnes už se nejedná jen o mytí nádobí, ale hlavně o přípravu pokrmů. A právě zde hraje velkou roli správný výběr dřezu s vhodným příslušenstvím. Proto přinášíme kompletní a širokou nabídku dřezů nerezových a fragranitových od kvalitních dodavatelů. Výrobci se předhánějí v designových variacích a nesčetných formách kombinací dřezových nádob a odkapávacích ploch. K dostání jsou různé druhy od dřezů bez odkapu, po dřez se dvěmi nádobami a odkapávací plochou. Samozřejmostí jsou i baterie v totožných povrchových úpravách jako mají dřezy.

BATERIE

Baterie jako povinný funkční i stylový doplňek dřezu, s možností stejné povrchové úpravy. Možnosti jsou dnes stejně široké jako u výběru dřezů. V nabídce od nejekonomičtějších po luxusní a stylové. 

více ZDE

ODPADKOVÉ KOŠE, SORTERY

Stále více narůstá potřeba uskladnění nejen kuchyňského odpadu i po delší dobu, než dojde k jeho konečné likvidaci. Trnitá cesta od standardních košů na směsný odpad dnes pozvolna přechází v sortery, které se stávají, s ohledem na přírodu a potřebám třídit odpad, stále častějším a standardnějším doplňkem a funkční součástí domácnosti. Nabízíme Vám koše na tříděný odpad od firmy Franke, kterou znáte i z vlastních katalogů této firmy, nebo italské koše a sortery

více ZDE 

ODSAVAČE

Nabízíme odsavače par od firmy FRANKE. To je rozsáhlý sortiment komínových, ostrůvkových, vestavných, podvěsných odsavačů a odsavačů do rohu.

DRTIČE POTRAVINOVÉHO ODPADU

Odděluje „mokrý“ odpad od ostatního „suchého“ odpadu (nedochází k jeho znečisťování). Potravinový odpad likvidujeme pomocí drtiče hned, když vznikne. „Mokrá“ část kuchyňského odpadu je rozdrcena na jemné částečky velikosti půl zrnka rýže a odchází spolu s vodou do kanalizace.

více ZDE
 
Produkty Franke se řadí mezi velmi kvalitní, nicméně pokud se přesto stane, že budete nuceni řešit reklamaci jakéhokoli výrobku Franke, obraťte se, prosím, rovnou na firmu FRANKE a to prostřednictvím tohoto odkazu.


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016