NÁBYTKOVÉ KOVÁNÍ/Blum nábytkové kování

KOVÁNÍ BLUM – SILNÁ ZNAČKA. VÝKLOPY BLUM - AVENTOS, PANTY BLUM, VÝSUVY BLUMRegistrace pro získání katalogu Blum + on-line katalog Blum - 
zde


Kování Blum činí z otvírání a zavírání nábytku zážitek, a rovněž zvyšuje komfort pohybu ve všech prostorách bytu, zejména v kuchyni. Více než 4.500 zaměstnanců Blum po celém světě pracuje na uskutečnění snah dosáhnout perfektního pohybu u systémů kování firmy Blum. Středem pozornosti je uživatel kuchyně se svými potřebami. Systémy kování Blum přesvědčí díky promyšlené funkci, uznávanému designu a dlouhé životnosti. Kování Blum má vyvolat nadšení a obdiv, a činit z práce v kuchyni emocionální zážitek. Podporu partnerům Blum poskytujeme komplexní nabídkou služeb.

Kování Blum Kování Blum Kování Blum

Kvalita kování Blum po celou dobu životnosti nábytku

Výrobky firmy Blum mají po celou dobu životnosti nábytku – to je zhruba 20 let – plnit dokonalou funkci bez jediné chybičky.

Pozorování kování Blum v kuchyni

Za tímto účelem sledujeme využití a používání našich výrobků v každodenním životě v kuchyni i ve zkušebních laboratořích. Výsledky testů kování Blum pak zohledňujeme ve vývoji i výrobě sortimentu. Jedině tak dokážeme naše výrobky vyvíjet a poskytovat ve smyslu požadavků uživatelů kuchyní.

Testy kvality u firmy Blum

Kování firmy Blum je při každodenním používání vystaveno obrovské zátěži. My takové situace simulujeme v našich testovacích laboratořích. Stejně jako v praxi, i my v laboratořích až 100.000 krát otevřeme a zase zavřeme plně naložené zásuvky, výsuvy a výklopy Blum. Životnost závěsu testujeme prostřednictvím 200.000 pohybů dvířek. Výklopy |||Blum se v testovací laboratoři otevřou a zase zavřou 80.000 krát.Zboží na portále 24 naleznete zde


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016