HENKEL LEPIDLA

logo henkel,henkel, lepidla, tmelyDivize Lepidel společnosti Henkel nabízí vysoce inovované portfolio značek pro řemeslníky, speciálně navržené k uspokojení profesionálních potřeb. Od roku 1876 Henkel pomáhá svým zákazníkům prostřednictvím pokročilých technologií a vzájemné spolupráce. Jsme potěšeni, že můžeme konstatovat, že produkty Henkel splňují nejpřísnější ekologické standardy.

Chemická kotva

Pro rychlé a snadné kotvení mechanických prvků do konstrukcí, založené na použití dvousložkové pryskyřice. Pevné ukotvení do všech druhů materiálu používané zejména tam, kde jiné systémy nestačí: beton, duté cihly, drolící se zdi, zdi nerovnoměrné konzistence.

Montážní lepidlahenkel pattex lepidla

Používají se k opravám a lepení dvou povrchů jak v domácnosti, tak při profesionálních montážích. Nahrazují tradiční lepení například cementovými lepidly, lepidly na dřevo a využívání mechanických fixací jako jsou šrouby a hřebíky. Montážní lepidla se prodávají v kartuších, tubách a plechovkách.

PU pěny, silikonové tmely, akrylové tmely a další - CERESIT

Obchodní značka CERESIT® je registrována ve více než deseti evropských zemích. 30 let zkušeností s prodejem této značky na severských trzích dokázalo, že produkty Makroflex mohou být úspěšně využity i v těch nejextrémnějších podmínkách.

  • lepidla ponalPU pěny 
  • Silikonové tmely 
  • Akrylátové tmely
  • Ostatní tmely
  • Čističe
  • Nástroje

Lepidla na dřevo PONAL

V Německu je Ponal synonymem pro vysoce profesionální lepidla na dřevo. Od roku 1959 je pomocníkem řemeslníků, který symbolizuje vynikající kvalitu, neustálé zlepšování výrobků a inovace. Ponal zahrnuje kompletní řadu přípravků pro práci se dřevem, od lepidel přes vyplňovací tmely až po čisticí přípravky, dýhování, lepidla pro plovoucí podlahy.
  • Disperzní PVAC lepidla
  • Polyuretanová lepidla
  • Lepidla na dýhování
  • Lepení parket

Kontaktní lepidla CHEMOPRÉNlepidla chemoprén

Univerzální kontaktní lepidla na různé materiály, savé i nesavé. Bez obsahu toluenu, lepidlo s vysokou pevností, po promíchání okamžitě použitelné. Zvýšená odolnost vůči teplotě a vlhkosti, rychle a lehce zpracovatelné, univerzální použití, vysoká okamžitá pevnost. Varianty chemoprén univerzal, chemoprén extrém, chemoprén na obuv, chemoprén transparent.

Příval jarní inspirace, to je nová Inspirace pro práci a život - Jaro 2017V hlavní roli kancelář a moderní materiály!

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016