LEPIDLA/Lepidla a tmely

LEPIDLA A TMELY

V naší standardní nabídce naleznete širokou škálu lepidel, tmelů a ostatních pomocných prostředků pro úpravu nábytkových ploch a pro lepení a tmelení v interiéru i exteriéru. Široká nabídka disperzních lepidel pro lepení s odolností vůči vodě na stupni D2 až D4, polyuretanová lepidla, kontaktní lepidla i tavná lepidla do olepovacích strojů, doplňují lepidla a tmely pro použití na dřevo i jiné stavební materiály. Pro dokončovací práce je zde výběr akrylových tmelů a silikonů, specialisté jistě ocení nabídku polyuretanových (PU) pěn s nízkou i vysokou vypěňovací schopností. V neposlední řadě umíme řešit i zátěžové uchycení hmoždinek pomocí systému chemické kotvy, nebo vysokonosné kontaktní lepené spoje. Z tmelících materiálů měkký a tvrdý tmel/vosk NOVORYT , retušovací fixy NOVORYT. Pro dřevěné masivní materiály tmely vytvrzovací, s možností broušení a posléze konenčné povrchové úpravy nátěrovými hmotami.


Lepidla na dřevo Rakoll 

lepidla rakollPod obchodní značkou RAKOLL® nabízí firma H.B. Fuller celosvětově známá dřevařská lepidla pro různorodá použití:

Disperzní lepidla RAKOLL 

Např. lepení ploch a dýhy, lepení masivu, montážní lepení, dále lepidla pro vodo-odolné lepení atd. Disperzní lepidla jsou obvykle na bázi Polyvinylacetátu (PVAc) jako PVAc-Copolymer. H.B. Fuller provozuje vlastní polymerizační zařízení na více místech v Evropě.

Tavná lepidla RAKOLL

Tavná lepidla pro lepení různých materiálů jak na rovné hrany, tak i na softforming, postforming, dále pro obalování a mnoho dalších. Tavná lepidla se vyrábějí na bázi etyl-vinyl-acetátu (EVA), polyamidu (PA) , polyolefinu (PO), polyurethanu (PU) ad. . Vyrábí se jako "plněné", popř. "neplněné" systémy.


NOVORYT

tmel novovrytTmely a fixy 

Pro opravy a retuše poškozeného místa na povrchu nábytku. Velké množství barevných variant umožňuje opravy nepřeberného množství dekorů laminovanch desek.


Den Braven - montážní lepidladen braven, lepidla, tmely

MAMUT glue (high tack)

Pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Pevnost v tahu po vytvrzení až 22 kg/cm2. Nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty. Jedná se o speciální modifikaci MS polymerů, vytvářející po vytvrzení přetíratelný vysokopevnostní a elastický spoj. Není agresivní k podkladům, je ideální pro lepení zrcadel.

Power kleber

Pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců (plsť, textil apod.) Tlumí hluk a vibrace, lehce napěňuje a vyplňuje nerovnosti. Není agresivní k podkladu, odolává běžným chemikáliím a povětrnostním vlivům. Rovněž je vhodné k lepení konstrukčních vodotěsných spojů v interiéru a exteriéru (altány, ploty, obložení, čluny, podlahy aj.). Lepení lakovaných a nesavých povrchů. K fixaci polic, desek, schodnic nebo parapetů. Nahrazuje hřebíky, šrouby a nýty.
 


Zboží na portále 24 naleznete zde

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016