KARIÉRA/Brigády

Recepční - brigáda

Chcete získat praxi v úspěšné české obchodní firmě s mezinárodní působností?

Zajímáte se o personalistiku a chcete se něco nového naučit?

Nabízíme dlouhodobou brigádu na recepci v rámci studia.

Pracovní doba a dny dle domluvy.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za celkový chod recepce,
  • vyřizování telefonických hovorů (příležitostně hovory v anglickém jazyce),
  • administrativní činnost,
  • organizace a zabezpečení porad a návštěv (přivítání, občerstvení, atd.),
  • evidence došlé a odeslané pošty a její distribuce,
  • zajištění pořádku ve vstupních a jednacích prostorách společnosti,
  • podpora a spolupráce s HR oddělením.

Od kandidáta očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání,
  • komunikativní znalost AJ,
  • uživatelská znalost MS Office,
  • samostatnost, pečlivost a spolehlivost,
  • dobré organizační a komunikační dovednosti,
  • profesionální vystupování.

Rádi Vám nabídneme:

  • zázemí perspektivní společnosti s pevnou pozicí na trhu,
  • práci ve společnosti s možností kariérního růstu,
  • motivující finanční ohodnocení,
  • podporu v seberealizaci a osobním rozvoji,
  • nové reprezentativní prostory.

V případě zájmu, prosím, pošlete svůj životopis s kontaktními údaji na TUTO ADRESU.

Brigáda - práce ve skladu s nábytkovým kováním

Nabízíme práci v moderním skladu s nábytkovým kováním v Ostravě - Kunčičkách.

Za svou práci dostanete 90 Kč/hod.

V případě vašeho zájmu nám pošlete email na TUTO ADRESU.

Leták v pdf formátu najdete na tomto odkazu.

Chcete cestovat, užívat si nebo šetříte na noťas?

Vaši pomoc využijeme v pondělí, úterý nebo ve středu, obvykle od 9 do 16 hodin, za 90 Kč/hod.

Pokud máte alespoň jeden volný den v týdnu a máte zájem o občasnou práci u nás, pošlete

e-mail na

TUTO ADRESU.

KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com