AKTUALITY A TIPY/2016/Diamant nábytkářství 2016

Úspěch podruhé - ocenění Diament meblarstwa 2016

    
        Každým rokem pořádá nejvýznamnější polský magazín Meble, který se věnuje nábytku a jeho výrobě, soutěž nazvanou Diament meblarstwa (Diamant nábytkářství). Soutěž určená pro výrobce nábytku, materiálů pro výrobu nábytku a veškerých komponentů s výrobou nábytku spojených. Soutěž, ve které měří síly to nejlepší z nepřeberné nabídky trhu. Každý rok se do ní hlásí desítky soutěžících. Stejně tak tomu bylo i v roce 2015, kdy jsme podruhé v její dlouhé historii vedle cca 180 uchazečů přihlásili svůj unikátní produkt také my. Poprvé to bylo v roce 2009 (soutěž tehdy nesla název Hit roka), který byl pro nás taktéž úspěšným, jelikož si vítězství odnesly boční výsuvné rámy pro 200 a 300 mm korpus značky STRONG

        Porota brala do úvahy mimo jiné i design a originalitu produktu. O to více si ceníme, že se nám podařilo pokořit ostatní soutěžící a zvítězit. 
    
       S myšlenkou "když máte výborný produkt, nenechávejte si to pro sebe", jsme v loňském roce přihlásili výsuvné rámy s policemi italské firmy VIBO nazvané Slim.
Rámy jsou celkem 3 (klasický s policemi, vinotéka a rám pro uložení úklidových prostředků - najdete je i v našem katalogu Démos 2014 na straně 6.39). Byly jasnou volbou.
Proč? Přečtěte si ČLÁNEK věnovaný právě těmto košům a dozvíte se více. Zkrátka nemohli jsme se v tomto produktu mýlit a jak se ukázalo za nedlouho, nemýlili jsme se. 
    
        Potvrdil nám to dopis zvoucí na slavnostní předání oceněných výrobků do Varšavy. „Mezi oceněnými je i vámi zaslaný produkt koše VIBO Slim“, stálo v dopise. Cenu na slavnostním večeru v paláci Primasowskim osobně převzal obchodní ředitel Démos PL Grzegorz Pietruszewski. Ocenění samo je pro nás dobré znamení. Znamení, že naplňujeme to, co jsme si před mnoha lety předsevzali. Nabízet kvalitní výrobky s přidanou hodnotou. Výrobky, které mezi konkurencí obstojí a budou sloužit svému uživateli.

Více informací o vítězném produktu najdete ZDE.


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016