AKTUALITY A TIPY/2015/TERASOVÉ PRVKY - MODŘÍN

NOVĚ - TERASOVÉ PRVKY - novinka v sortimentu - MODŘÍN

Nové položky skladem na pobočce Praha - prodejna Řezivo, Dveře - "Stavba"

Terasové prkno : 234350 a 272234

Masivní terasové prkno Sibiřský modřín. Sibiřský modřín se vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách díky kterému dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami, patří proto k cenným a trvanlivým druhům jehličnatého dřeva. Barva - bělové dřevo nažloutle bílé až načervenale bílé, jádrové dřevo načervenale až tmavě červeno hnědé, tmavne. Při silném slunečním ohřátí může vytékat pryskyřice. Dodáváme v třídění A/B oboustranně drážkovaný - jemná / hrubá drážka (J/Hr).

Hranol sib. modřín : 272235

Masivní hranol pod terasové prkno Sibiřský modřín. Sibiřský modřín se vyznačuje hustými letokruhy díky pomalému růstu v drsných povětrnostních podmínkách díky kterému dosahuje hustoty až 650 kg/m3. Jeho obsažená pryskyřice odpuzuje vodu jako přírodní impregnace a chrání dřevo před napadením houbami, patří proto k cenným a trvanlivým druhům jehličnatého dřeva. Barva - bělové dřevo nažloutle bílé až načervenale bílé, jádrové dřevo načervenale až tmavě červeno hnědé, tmavne. Při silném slunečním ohřátí může vytékat pryskyřice.
Hranoly pod terasy Sibiřský modřín, ROZMĚR: 45 x 70 mm. Podkladní konstrukci z dřevěných hranolů je třeba nadimenzovat tak, aby při bobtnání a smršťování během roku odolala deformaci a nezvedala se. Základním předpokladem je, aby mělo podkladové dřevo cca stejnou hustotu dřeva jako samotné terasové desky. Tyto hranoly lze použít i pro rošty na dřevěné fasády z modřínu

Hranol slezský modřín: 245311

Masivní hranol pod terasy Modřín slezský, ROZMĚR: 45 x 70 mm. Hranoly je možné použít při montáži a přípravě podkladního roštu pro terasy, fasády. Je vhodné v kombinaci s modřínovým dřevem např. na terasy.

sibiřksý modřín terasy demos


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016