AKTUALITY A TIPY/2015/Časopis inspirace 12 2015

Inspirace pro práci a život


Milí čtenáři,

dovolujeme si vám představit první číslo časopisu Démos - Inspirace pro práci i život. Ambicí časopisu je ukázat nové trendy v odvětví nábytku a interiérového designu a dát vám ty nejlepší tipy, návody a rady.


Časopis nabízí zajímavé informace týkající se jak nábytkářské výroby, tak i běžného života.
  • V rubrikách Tipy, Novinky a Dekorativní materiály se dočtete o nejnovějších a nejzajímavějších produktech na trhu. Mysleli jsme na to, aby obsah tvořily inspirace v trendech, které hýbou nábytkářským světem, ale i inspirace pro vás jako člověka. Proto jsme se snažili co nejvíce se vcítit do vaší kůže, a to nejen jako výrobce nábytku, ale i jako člověka, který po odchodu z  dílny přichází domů a  vede svůj rodinný, partnerský, nezávislý či dobrodružný život.
  • V rubrikách jako Rozhovor, Reportáž či Zdravé bydlení jsme proto připravili podnětné čtení na zajímavá témata s příběhy a výpověďmi lidí přímo z praxe. V dnešní rychlé době vám články chceme pomoci zorientovat se v informacích a zároveň vám dát tip, jak si odpočinout například s rodinou.
  • Na závěr časopisu jsme proto zařadili fotonávod na trávení času s dětmi. Věříme totiž, že Démos - Inspirace pro práci i život si najde místo na vašem pracovním stole, ale zároveň se na jeho nové vydání bude těšit celá rodina. Články jsme psali tak, aby se do nich začetli „profíci“ i laici a jejich čtení bylo zdrojem nejen důležitých informací, ale i odpočinku.


Časopis v PDF podobě najdete ZDE 


KONTAKTUJTE NÁS

Centrální příjem OBJEDNÁVEK KOVÁNÍ Tel.: (+420)596 223 470
Fax.: (+420)596 223 471
E-mail: objednavky@demos-trade.com
© Copyright 2016 Démos trade, a. s. | Všechna práva vyhrazena
K poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti používáme cookies. Interakcí s webem s tím souhlasíte.
Created by D3Soft s.r.o. © 2016